روایت آماری از تولید لاستیک

روایت آماری از تولید لاستیک نیو باکس: از آغاز امسال تا پایان مهرماه ۱۳ میلیون و ۴۷۸ هزار و ۹۳۱ حلقه لاستیک ساخته شده که از این میزان سهم تایرهای سواری ۱۱ میلیون و ۹۳۱ هزار حلقه بوده است.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، کارخانجات تایرسازی از آغاز سال جاری تا پایان مهرماه ۱۴۶ هزار و ۳۶۳ تن تایر معادل ۱۳ میلیون و ۴۷۸ هزار و ۹۳۱ حلقه لاستیک تولید کردند که به ترتیب کاهش ۵ و ۲ درصدی را نشان داده است.
از این میزان تعداد تایرهای سواری ۱۱ میلیون و ۹۳۱ هزار به وزن ۹۱ هزار و ۴۳۹ تن است که به ترتیب ۵ درصد و ۲ درصد کاسته شده است. نکته قابل توجه آنکه تولید تایر سواری بایاس ۶۰ درصد کاسته شده است.
همچنین در این زمان ۸۰۲ هزار و ۸۹۰ حلقه تایر وانتی به وزن ۱۳ هزار و ۷۰ تن تولید شد که به ترتیب ۱۰ درصد و ۸ درصدی کاسته شده است.
در هفت ماهه سال جاری سهم تایر خودرو های باری ۴۴۶ هزار حلقه و سهم تایر خودرو های کشاورزی، راه سازی و صنعتی ۲۹۸ هزار و ۵۳۴ حلقه به ثبت رسید.
تعداد تایر دوچرخه و موتور هم چهار هزار و ۴۴۷ حلقه و تعداد تیوب تولیدی هفت هزار و ۷۱۷ مورد بوده است.
جمع کل محصولات تایر خودرو به همراه تایر دوچرخه، موتور و تیوب ۲۵ میلیون و ۶۴۳ هزار و ۵۱۸ حلقه با ارزش وزنی ۱۶۳ هزار و ۳۶۳ مورد حلقه است؛ این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل ثابت مانده است.
وضعیت تایرهای راه سازی و صنعتی نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۴۱ درصدی و وضعیت تولید تایر خودرو های سواری هم در همین مدت با کاهش پنج درصدی همراه بوده است.
بررسی سایر محصولات همچون فلپ، تسمه نقاله، شیلنگ و سایر موارد نشان داده است که در هفت ماه سال جاری یک میلیون و ۸۷۴ هزار و ۸۶۷ حلقه از این محصولات ساخته شده است.


1402/08/19
16:17:07
5.0 / 5
364
تگهای خبر: تولید , صنعت , محصولات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه