بندر خشك در قزوین توسط بخش خصوصی احداث می گردد

بندر خشك در قزوین توسط بخش خصوصی احداث می گردد نیو باكس: قزوین-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: بندرخشك در استان بعد از مجوز نهایی وزارت راه و شهرسازی توسط بخش خصوصی احداث می گردد.


منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: مطالعات مربوط به اجرای این طرح انجام شده است و اجرای آن با مشاركت و سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت خواهد گرفت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به اینكه مكان یابی مربوط به این طرح هم انجام شده است، اظهار داشت: بعد از صدور مجوز از جانب وزارت راه و شهرسازی كه امیدواریم بزودی صادر شود، عملیات احداث و راه اندازی بندرخشك در استان آغاز می گردد.
وی اظهار نمود: اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و كشاورزی استان پیگیر پیشبرد امور مربوط به این طرح اقتصادی می باشد.
حبیبی تصریح كرد: ساخت بندرخشك در قزوین می تواند با تولید فرصت های جدید در حوزه تجارت و صادرات به رونق اقتصادی استان كمك كرده و اشتغال قابل توجهی را با خود به همراه داشته باشد.
بندر خشك به پایانه ای تركیبی در داخل كشور و مجاور خطوط اصلی ریلی و جاده ای مبادلاتی مانند ایستگاه های ریلی و پایانه های جاده ای گفته می گردد كه در نزدیكی مراكز تجمع كالا (تولید یا مصرف) بوده و حداقل به وسیله 2 شیوه ریل و یا جاده به بنادر ساحلی یا مرزهای فعال تجاری متصل می گردد.
3013


1397/01/23
18:40:29
5.0 / 5
4763
تگهای خبر: اقتصاد , تولید
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه