گوشت گرم تنظیم بازار در زنجان روزانه توزیع می گردد

گوشت گرم تنظیم بازار در زنجان روزانه توزیع می گردد نیو باكس: زنجان - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد كشاورزی استان زنجان اظهار داشت: توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی و داخلی تنظیم بازار با قیمت مصوب روزانه ادامه دارد، مصرف كنندگان نگران تهیه این فرآورده خام دامی به لحاظ كیفیت و قیمت نباشند.


عبدالله جعفری روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: گوشت گرم گوسفندی وارداتی بصورت بشقابی پاك شده با كیفیت عالی سردست هر كیلوگرم 420 هزار ریال و ران 430 هزار ریال در فروشگاه های زنجیره ای با برچسب گوشت تنظیم بازار عرضه می گردد.
وی اظهار نمود: با عنایت به افزایش قیمت گوشت گرم گوسفندی داخلی در صنف قصابان، سازمان جهاد كشاورزی با همكاری شركت پشتیبانی امور دام استان ضمن برنامه ریزی برای توزیع مستمر این فرآورده با استفاده از واردات و تولید داخل، با نرخ مصوب عرضه می گردد.
وی تصریح كرد: بعضی از فروشگاه های زنجیره ای اتكا و رفاه در سطح استان زنجان گوشت گرم گوسفندی وارداتی را به صورت لاشه ای هر كیلوگرم 340 هزار ریال و با سفارش مشتری توزیع می كنند.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد كشاورزی استان زنجان افزود: این نرخ با قیمت موجود در بازار تفاوت زیادی دارد و متقاضیان تهیه گوشت گرم گوسفندی به صورت لاشه ای می توانند با استفاده از فروشگاه های زنجیره ای استان اقدام نمایند.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد كشاورزی استان زنجان یادآوری كرد: تعاونی های مصرف سطح استان می توانند نسبت به تامین و توزیع گوشت گرم گوسفندی تنظیم بازار به صورت لاشه یا بسته بندی شده با نرخ مصوب بین اعضا و عموم مصرف كنندگان اقدام نمایند.
به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، از دی ماه سال قبل با افزایش قابل توجه قیمت دام زنده در سطح كشور، قیمت گوشت گرم گوسفندی هم تحت تاثیر قرار گرفت.
بر همین اساس سازمان جهاد كشاورزی به منظور رفاه حال مصرف كنندگان و تنظیم قیمت در بازار اقدام به واردات گوشت گرم گوسفندی با نرخ مصوب بسیار پایین تری كرد.
در حال حاضر توزیع این فرآورده در بازار زنجان قابل توجه است و به علت در پیش بودن ماه رمضان هم توزیع آن در فروشگاه های بزرگ و نمایشگاه طرح ضیافت شروع شده است.
7325/8068


1397/02/23
15:39:03
5.0 / 5
4817
تگهای خبر: بازار , بازرگانی , توسعه , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه