معاون اول رئیس جمهور:

ظرفیت تولید فولاد در كشور

ظرفیت تولید فولاد در كشور به گزارش نیو باكس معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: در گذشته تولید فولاد در كشور زیر یك میلیون تن بود اما امروز ظرفیت تولید فولاد ۳۵ میلیون تن است و این رقم به زودی به ۵۵ میلیون تن خواهد رسید.به گزارش نیو باكس به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری در مراسم افتتاح كارخانه تولید آهن اسفنجی میانه با اشاره به راهبردهای دولت روحانی تصریح كرد: راهبرد اول روحانی حل پیچیده ترین مسائل بین المللی است و تیم مذاكرات ایران ثابت كردند كه می توانند از حق مردم دفاع كنند و دومین راهبرد دولت روحانی درمورد امور اقتصادی كشور است تا با افزایش اشتغال در كشور زندگی شرافتمندانه ای به مردم هدیه دهد.
وی با اشاره به اینكه مذاكره درباره برجام یك الگو برای حل مسائل پیچیده بین المللی بود، اضافه كرد: ما اهل گفتگو و تعامل هستیم و از مسیر طراحی شده خود عقب نشینی نخواهیم كرد.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به رشد اقتصادی كشور اظهار داشت: در سال قبل رشد اقتصادی كشور ۱۲ درصد بود و در سه ماهه نخست امسال نسبت به سه ماهه نخست سال ۹۵ اقتصاد بالای هفت درصد رشد داشته است و در این سه ماه ۷۰۳ هزار نفر صاحب شغل شدند.
جهانگیری با اشاره به اینكه راهبرد اقتصاد مقاومتی مهمترین پروژه پیش روی ماست، تصریح كرد: اقتصاد مقاومتی تنها برای روزهای سخت و تحریم ها نیست، مهمترین پیام اقتصاد مقاومتی این است كه اقتصاد را به حدی برسانیم تا هیچ كشور خارجی به اقتصاد كشور ضربه وارد نكند.
وی ادامه داد: مهمترین كار ما در مقابل شیطنت ها و كارهایی كه آمریكاییها انجام می دهند منسجم و متحد بودن مان در داخل كشور است.
معاون اول رئیس جمهور افزود: نیاز دیگر صنعت فولاد، گاز است و كشور ایران از نظر ذخایر گاز رتبه اول را در دنیا دارد و در همه رشته های صنعتی بخصوص در صنعت فولاد قوی ترین و متخصص ترین نیروهای كار در ایران وجود دارد و طراحی تولید آهن اسفنجی متعلق به ایران است.
 

1396/07/22
20:26:28
5.0 / 5
5046
تگهای خبر: تولید , صنعت , اقتصاد
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه