یك مقام مسئول اعلام كرد:

مذاكره برای واردات ماشین آلات معدنی از سوئد

مذاكره برای واردات ماشین آلات معدنی از سوئد نیو باكس: مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از مذاكره با شركت ولوو جهت واردات ماشین آلات معدنی اطلاع داد.


به گزارش نیو باكس به نقل از صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی، فرید دهقانی با اشاره به افزایش سقف اعتباری صندوق از ۳ برابر به ۴ برابر موجودی در بانك ملت اظهار داشت: بازسازی ساختمان صندوق و مذاكره با شركت ولوو جهت واردات ماشین آلات از دیگر اهداف صندوق بیمه معدنی از اقدامات و برنامه های صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی است.
وی با اشاره به انعقاد توافق نامه همكاری پشتیبانی از توسعه و تولید اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری اظهار داشت: استفاده از منابع صندوق توسعه ملی همچون اقدامات این صندوق بوده است. با اجرایی شدن این توافق نامه، حدود یك هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به بخش معدن و صنایع معدنی تزریق خواهد شد.
دهقانی اضافه كرد: این صندوق فعالیت های حمایتی در حلقه های مختلف زنجیره ارزش سرمایه گذاری بخش خصوصی معدن و صنایع معدنی را در دستور كار خود قرار داده است.
وی در قسمت دیگری از سخنان خود از پیگیری و انعقاد توافق نامه همكاری شركت ملی مس ایران و صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با صندوق بیمه اطلاع داد و بیان كرد: با اجرایی شدن این قرارداد و با تضامین اعطایی از سوی صندوق بیمه، خطوط فرآوری و كنسانتره سازی معادن كوچك مقیاس مس فعال گشته است.
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی یكی از راهكارهای افزایش بهره وری و شفاف سازی و كاهش بروكراسی اداری، مكانیزاسیون سیستم درخواست و بررسی بیمه نامه ها را توسط صندوق دانست و اظهار نمود: با عنایت به طولانی بودن زمان درخواست، بررسی و معرفی به بانك در صندوق طی سالهای گذشته، این مورد یكی از موارد مهمی بود كه باید در جهت شفافیت و افزایش رضایت مندی مشتریان صورت می گرفت. تقریباً پروژه مكانیزسیون ارتباط با مشتریان ۸۰ درصد پیشرفت پروژه داشته است و پیش بینی می گردد تا مرداد سال جاری رونمایی شود.


1397/04/27
15:25:07
5.0 / 5
5819
تگهای خبر: بانك , توسعه , سرمایه , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه