همزمان با نمایشگاه توانمندی های صادراتی كشور؛

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در غرفه گروه سایپا

حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در غرفه گروه سایپا به گزارش نیو باكس محمد شریعتمداری با حضور در دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی كشور از غرفه گروه خودروسازی سایپا بازدید نمود.به گزارش نیو باكس به نقل از سایپا نیوز؛ در دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی كشور كه در شهر آفتاب برگزار شد، گروه خودروسازی سایپا با هدف افزایش مبادلات و صادرات محصولات صادراتی خود به نقاط مختلف جهان و انجام مذاكره بدون واسطه با تجار خارجی در این نمایشگاه به وسعت ۱۰۰۰ متر مربع شركت كرده و آخرین دستاوردهای صادراتی خود در حوزه تولید خودرو و قطعات را به معرض نمایش قرار داد.
در این نمایشگاه شركت های سایپا، زامیاد، سایپادیزل و پارس خودرو درحوزه تولید خودرو و شركت های مگاموتور، سازه گستر، سایپا آذین، قالب های بزرگ صنعتی، سایپا شیشه، فنر سازی زر، مالیبل سایپا، رینگ سایپا، رادیاتور ایران و سایپا یدك در حوزه تولید قطعات و عرضه خدمات خودرویی از گروه خودروسازی سایپا در بزرگترین غرفه نمایشگاه حضور داشته و توانمندی های صادراتی خویش را عرضه كرده اند.
بر اساس این گزارش در روز اول این نمایشگاه، محمد شریعتمداری، وزیر صنعت معدن و تجارت به همراه محمدحسین مقیمی استاندار تهران ضمن بازدید از غرفه گروه خودروسازی سایپا از توانمندی های صادراتی گروه آگاهی یافتند. شریعتمداری در این بازدید با حضور در داخل خودرو جدید ساینا اتوماتیك، از نزدیك با امكانات این خودرو جدید تولیدی گروه سایپا هم آشنا شد.
همچنین در ایام برگزاری این نمایشگاه جمعی از تجار كشورهای مختلف ضمن حضور در غرفه سایپا و بازدید از دستاوردهای صادراتی، با برگزاری جلساتی، خواهان همكاری های بیشتر با شركت های گروه سایپا در زمینه های تولید و تامین قطعات شده اند.
شایان ذكر است بازدیدكنندگان از غرفه سایپا خواهان بازدید از خطوط تولید خودروهای به نمایش قرار داده شده، بوده اند كه با هماهنگی های انجام شده، این تجار خارجی توانسته اند در مدت زمان برگزاری نمایشگاه از سایت های تولیدی گروه سایپا هم بازدیدی داشته باشند.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت ۴ روز از ۹ تا ۱۲ آبان ماه و از ساعت ۹ تا ۱۷ برای بازدید عموم تولیدكنندگان و تاجران ایرانی و خارجی دایر بوده است و حدود ۶۰۰ تاجر خارجی از ۴۳ كشور جهان در این نمایشگاه حضور داشته اند.
 

1396/08/13
21:55:43
5.0 / 5
4807
تگهای خبر: تجارت , تولید , صادرات , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه