یكهزار صنف متخلف در كهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد

یكهزار صنف متخلف در كهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد نیو باكس: گچساران- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: یكهزار واحد صنفی متخلف در حوزه های متفاوت، با اجرای طرح تشدید بازرسی از واحد های صنفی از ابتدای امسال تابحال در این استان شناسایی شد.


داریوش دیودیده روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: مجموع ارزش پرونده های تشكیل شده برای این تعداد واحد متخلف 118 میلیارد ریال است.
وی بیان كرد: در اجرای طرح تشدید بازرسی از واحدهای صنفی با هدف جلوگیری از افزایش خودسرانه و غیرقانونی قیمت كالا و خدمات در استان، 40 هزار مورد بازرسی صورت گرفت.
دیودیده اضافه كرد: چهار واحد صنفی به جهت نفروختن كالا و احتكار آن در انبارهای خود در این استان شناسایی و به تعزیرات حكومتی عرضه شدند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این چهار واحد متخلف بیشتر در حوزه مصالح و تزئینات داخلی ساختمان فعالیت داشته اند كه در سه ماه گذشته شناسایی شدند.
وی خاطرنشان كرد: پرونده این چهار واحد صنفی با میزان تخلف سه میلیارد و 780 میلیون ریال در جهت رسیدگی و صدور رأی به تعزیرات حكومتی ارجاع داده شدند.
دیودیده اضافه كرد: تمام صاحبان انبارها و محل های ذخیره سازی كالاها در در این استان باید مشخصات انبار خویش را در سامانه جامع ' انبارها ' ثبت كنند.
وی افزود: در غیر این صورت كالاهای ذخیره شده در انبارهای آنها بعنوان قاچاق و یا احتكار محسوب خواهد شد.
دیودیده بیان كرد: هیچ واحد صنفی، تولیدی، توزیعی و خدماتی به شكل دلخواه حق افزایش قیمت كالا و خدمات را ندارد.
وی عنوان كرد: هرگونه افزایش قیمت در این حوزه بر مبنای اعلام قانونی سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان تعیین و اعلام می گردد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت كهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان كرد: در صورت مشاهده تخلف، با واحدهای مورد نظر برخورد قاطع و قانونی می گردد.
كهگیلویه و بویراحمد افزون بر 25 هزار واحد صنفی دارد.
2082/6110


1397/06/18
21:23:49
5.0 / 5
5193
تگهای خبر: تجارت , تولید , خدمات , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه