صادقی در مخالفت با وزیر پیشنهادی صنعت:

رحمانی درباره فساد خودرویی در دوران قائم مقامی وزیر توضیح دهد

رحمانی درباره فساد خودرویی در دوران قائم مقامی وزیر توضیح دهد نیو باكس: عضو فراكسیون امید مجلس در مخالفت با وزیر پیشنهادی صنعت اظهار داشت: آقای شریعتمداری تقصیر فساد را بر عهده وزیر قبلی گذاشت، شما قائم مقام آقای نعمت زاده بودید؛ در این زمینه چه توضیحی دارید؟به گزارش نیو باكس به نقل از مهر، محمود صادقی نماینده تهران در جلسه علنی امشب مجلس و در ادامه بررسی صلاحیت رضا رحمانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، در مخالفت با این وزیر پیشنهادی تصریح كرد: یك سال و نیم از رأی مردم می گذرد و سرمایه اجتماعی رو به افول است؛ آقای روحانی فرمودند كه «سخنان انتخاباتی نگویید»؛ باید رویه ایشان را ادامه دهیم و زمان انتخابات وعده بدهیم.
وی اضافه كرد: برنامه پیشنهادی آقای رحمانی از برنامه استراتژیك وزارت صنعت اقتباس شده كه پیش از سال ۹۷ تدوین شده و داده های آن بر مبنای داده های سال ۹۶ است؛ حتی این داده ها بر مبنای شرایط جدید هم، به روز نشده است.
عضو فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه در برنامه های آقای رحمانی به دوران تحریم و پساتحریم توجه ویژه ای صورت نگرفته است، اظهار داشت: در این برنامه طرحی برای عبور از بحران تحریم ها پیش بینی نشده است.
صادقی با اشاره به اینكه برنامه های رحمانی ارتباط معناداری با بودجه های سالانه دولت ندارد، خاطرنشان كرد: هدفگذاری های ایشان، بالاتر از بودجه های سنواتی است و مشخص نیست با چه منابعی می خواهد به این اهداف دست یابد.
وی تصریح كرد: برنامه های ایشان كلی گویی و بسیار گسترده است؛ گویا می خواهد همه مشكلات عالم و آدم را حل كند درحالی كه باید اولویت بندی صورت گیرد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به رحمانی اظهار داشت: شما برنامه ای برای رقابت سالم و مقابله با انحصار عرضه نداده اید.
صادقی تاكید كرد: آقای شریعتمداری تقصیر فساد را بر عهده وزیر قبلی خود (نعمت زاده) گذاشت، شما در این خصوص چه می گویید؟ شما در زمان آقای نعمت زاده، قائم مقام وزیر بودید.
عضو فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی درباره مدارك و پست های مدیریتی رحمانی تصریح كرد: یك تریلی عنوان و سِمَت برای شما اعلام شده است؛ چگونه توانسته اید با این همه مسئولیت، سه مقطع تحصیلی را بگذرانید؟ آیا امكان دارد یك دانشجو با این همه مسئولیت، سر كلاس حاضر شود؟

1397/08/06
15:37:03
5.0 / 5
5151
تگهای خبر: تجارت , سرمایه , صنعت , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه