12 هزار لاستیك با نرخ دولتی بین تاكسیرانان تهرانی توزیع شد

12 هزار لاستیك با نرخ دولتی بین تاكسیرانان تهرانی توزیع شد نیو باكس: تهران- سازمان تاكسیرانی شهر تهران اعلام نمود: 12 هزار و 332 حلقه تاكسی با نرخ دولتی بین تاكسیرانان توزیع شده است.


به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان تاكسیرانی شهر تهران، توزیع لاستیك ایرانی به نرخ مصوب دولتی با عنایت به شرایط اقتصادی و به منظور كاهش هزینه های خدمات رسانی تاكسیرانان تهرانی از چندی قبل آغاز و این طرح ادامه خواهد شد.
براساس این گزارش، به علت محدودیت زمان و ظرفیت، اولویت با تاكسیرانانی است كه سریع تر نسبت به ثبت نام اینترنتی با استفاده از سایت سازمان به نشانی http: //taxi.tehran.ir اقدام نمایند.
همچنین ثبت نام در سامانه مذكور كاملاً مجانی است و هنگام دریافت لاستیك، بهای آن از راننده و با استفاده از كارت بانكی دریافت می گردد.
بنابر اعلام سازمان تاكسیرانی تهران، تاكسیرانان می توانند هنگام ثبت نام در سامانه نزدیك ترین محل از سه مركز عرضه این خدمات را انتخاب كنند.
براساس این گزارش، ایستگاه مترو چیتگر، دفتر تاكسیرانی منطقه ۲۲ و مجموعه ورزشی خانواده تاكسیرانان واقع در منطقه خاوران برای عرضه لاستیك با نرخ مصوب دولتی در نظر گرفته شده است.
به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، حدود 80 هزار تاكسی در شهر تهران فعال است.
تهرام/3036/ 9343//1348


1397/08/28
18:52:22
5.0 / 5
4613
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , خدمات , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه