جدیدترین قیمت ها از بازار طلا، سكه و ارز

جدیدترین قیمت ها از بازار طلا، سكه و ارز نیو باكس: در بازار امروز (۱۰بهمن) در صورتی كه سكه تمام كاهش قیمت را تجربه كرد، انواع ارز در صرافی ها و بانك ها افزایش قیمت داشتند و نرخ یورو مسافرتی باز همچون روز گذشته، در بانك ها بالاتر از بازار آزاد به فروش رسید.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، قیمت سكه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (چهارشنبه) با كاهش حدود ۸۰ هزار تومانی، چهار میلیون و ۲۱۸ هزار تومان به فروش رسید. اما سكه تمام طرح قدیم افزایش قیمت را تجربه كرده و چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شود.
قیمت نیم سكه باز در بازار امروز دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است كه افزایش قیمت دارد. اما ربع سكه با ثبات قیمت نسبت به روز گذشته یك میلیون و ۳۸۰ هزار تومان معامله می شود.
در این بین سكه گرمی اندكی كاهش قیمت را تجربه كرده و ۷۲۵ هزار تومان قیمت دارد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار باز در طلافروشی ها ۳۷۵ هزار تومان فروخته می شود كه ۴، ۰۰۰ تومان ارزان شده است.
در بازار ارز باز بانك ها امروز هر دلار آمریكا را ۱۱ هزار و ۸۴۲ تومان خریدند كه نسبت به روز گذشته ۶۰ تومان افزایش داشته است. همین طور هر یورو ۱۳ هزار و ۵۴۹ تومان در بانك ها برای خرید از مردم قیمت گذاری شد.
نرخ خرید پوند انگلیس باز در بانك ها امروز ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان بود.
در صرافی های بانك های دولتی باز نرخ خرید هر دلار آمریكا تا ساعت ۱۲ امروز ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان بود. این صرافی ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۵۰ تومان خریدند و ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان فروختند.
و اما ارز مسافرتی هم همچون روز گذشته در بانك ها بالاتر از بازار آزاد قیمت داشت. نرخ یورو مسافرتی بدون احتساب كارمزد ۱۳ هزار و ۹۴۵ تومان و با احتساب كارمزد بانك مركزی و بانك عامل بیشتر از ۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان است.
همین طور برمبنای معاملات انجام شده در صرافی های مجاز امروز (چهارشنبه) نرخ خرید هر اسكناس دلار ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان است.
هر اسكناس یورو باز ۱۷ هزار و ۵۰ تومان خریداری می شود و ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان فروخته می شود.1397/11/12
14:12:18
5.0 / 5
4891
تگهای خبر: بازار , بانك , خرید , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه