وعده محقق نشده وزارت صنعت به تاكسیرانی

وعده محقق نشده وزارت صنعت به تاكسیرانی نیو باكس: در۳۴ امین جلسه كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا كه در ۱۲ دی ماه سال ۹۷ در سازمان محیط زیست برگزار شد، خودروسازان متعهد شدند هفته ای ۲۵۰ دستگاه خودرو را به تاكسیرانی جهت تحویل به متقاضیان ثبت نامی تخصیص دهند اما با وجود گذشت دوماه از این مصوبه، فعلا خبری از تحویل تاكسی های جدید نیست.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، درباب وعده وزارت صنعت به تاكسیرانی به منظور نوسازی این ناوگان اظهار داشت: در این شرایطی كه طرح نوسازی رو به توقف می رود، این مساله نوید خوبی است منوط بر اینكه وعده داده شده، عملیاتی شود برای اینكه وزارت صنعت وعده های زیادی داده كه بعضی از آنها هنوز عملیاتی نشده است.
وی افزود: از شروع سال تابحال تنها توانستیم ۱۵۰۰ دستگاه خودرو را نوسازی نماییم. بااینكه هفته ای ۲۰۰ دستگاه تاكسی با عنایت به حجم انباشت فرسودگی تاكسی ها تعداد زیادی نیست، اما اگر همین تعداد را شركت های خودروساز در اختیار تاكسیرانی قرار دهند حداقل فرآیند نوسازی متوقف نخواهد شد.
مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور با اشاره به اینكه هنوز ۲۰۰ دستگاه هفته اول و دوم را تحویل نگرفته ایم اظهار داشت: وزارت صنعت بر طبق توان تولید شركت های خودروسازی این ۲۰۰ دستگاه تاكسی را تعیین كرده است كه این مساله در دو هفته نخست آن محقق نشده و امیدواریم از هفته آینده طرح اجرایی شود.1397/12/10
20:22:53
5.0 / 5
4514
تگهای خبر: تولید , دستگاه , سازمان , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه