بسیج امكانات سازمان جهاد كشاورزی كرمانشاه برای مقابله با خسارت سیل احتمالی

بسیج امكانات سازمان جهاد كشاورزی كرمانشاه برای مقابله با خسارت سیل احتمالی نیو باكس: رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان كرمانشاه اظهار داشت: تمام امكانات سازمان جهاد كشاورزی استان برای مقابله با خسارت سیل احتمالی بسیج شده است.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، منطقه كرمانشاه، نوربخش حاتمی در جلسه مدیریت بحران سازمان جهاد كشاورزی استان كرمانشاه اظهار داشت: به منظور مقابله با خسارت سیل، تمام امكانات سازمان جهاد كشاورزی استان و پیمانكاران طرف قرارداد این سازمان در آماده باش كامل هستند.
حاتمی اضافه كرد: تمام مدیران ستادی سازمان و ادارات تابعه با بسیج كلیه نیروهای ستاد و صف و تمامی امكانات موجود تا خروج سامانه بارشی ضمن هماهنگی با ستاد مدیریت بحران سازمان جهاد كشاورزی و بررسی آخرین وضعیت خسارت های احتمالی در شهرستان ها، هماهنگی لازم را برای استفاده مناسب و به موقع از امكانات انجام می دهند.
رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان كرمانشاه اضافه كرد: به منظور رفاه حال مردم، تمام نانوایی ها در ایام شنبه، یكشنبه و دوشنبه مشغول كار خواهند بود.
حاتمی اشاره كرد: طی چند روز اخیر تعداد زیادی از كانال های آبیاری و انهار شهرستان ها با استفاده از ماشین آلات سنگین پیمانكاران طرف قرارداد این سازمان لایروبی شده اند، هم چنین آمادگی لازم به منظور دفن بهداشتی دام های تلف شده مهیا شده و به تمام دامداران و عشایر بوسیله بلندگوهای سیار و ملاقات چهره به چهره درباره خطرات احتمالی سیل اطلاع رسانی شده است.
حاتمی اظهار داشت: به عشایر مستقر در مناطق سیل خیز به صورت حضوری آگهی لازم داده شده و شماره تلفن های ۱۳۱ جهاد كشاورزی، ۱۵۱۲ دامپزشكی و ۱۵۰۴ منابع طبیعی به صورت شبانه روزی جهت اعلام هرگونه مشكل در مباحث كشاورزی و دامپروری آماده خدمات رسانی به كشاورزان و عشایر است.1398/01/11
15:34:30
5.0 / 5
4416
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه