ورود نانومواد به عرصه تولید موكت های آنتی باكتریال

ورود نانومواد به عرصه تولید موكت های آنتی باكتریال نیو باكس: یكی از شركت های تولیدكننده موكت بتازگی نسبت به ارائه فناوری ساخت موكت های آنتی باكتریال با استفاده از نانو مواد اقدام نموده كه این محصول از طرف ستاد توسعه فناوری نانو موفق به دریافت گواهینامه نانو مقیاس شده است.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، یكی از شركت های بزرگ تولیدكننده موكت های خانگی برای نخستین محصول نانویی خود، گواهی نانومقیاس دریافت كرد. این محصول، موكت آنتی باكتریال است كه تولید و فروش اولیه آن نیز شروع شده است.
این شركت علاوه بر تولید موكت های خانگی، محصولاتی چون تافتبنگ، موكت های صنعتی، الیاف، نخ و مستربچ، رنگدانه های صنعتی و انواع روغن های صنعتی، رزین ها و چسب های مخصوص صنعت نساجی، ژئوممبران ها و ژئوكامپوزیت ها، گرانول، پلی پروپیلن و مواد عایق ساختمانی را در دستور كار خود دارد.
یكی از مهمترین راهبردهای این شركت ارائه نوآوری و ایجاد تمایز نسبت به محصولات موجود در بازار است. این شركت با عنایت به توسعه فناوری نانو در كشور و پتانسیل های این فناوری در بهبود عملكرد محصولات، نسبت به استفاده از این فنآوری در محصولات خود اقدام نموده است.
برای تولید موكت های آنتی باكتریال از نانوذرات اكسید روی استفاده شد. با به كارگیری این نانوذرات، علاوه برخواص آنتی باكتریال، خاصیت هایی نظیر ضدحساسیت و ضدبو نیز در محصول نهایی به وجود آمد.
این شركت در ماه های اخیر مبادرت به تولید موكت های آنتی باكتریال نانویی كرده و تمامی این موكت ها تجاری سازی شده است و بر این اساس این شركت در ماه آینده، بسته به نیاز بازار، ظرفیت تولید این موكت ها را افزایش خواهد داد.
موكت های آنتی باكتریال را می توان در محیط های بیمارستانی، خانگی و مساجد به كار برد.1398/05/20
14:06:29
5.0 / 5
4503
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه