دبیركل اتاق اصناف ایران:

سهمیه مواد غذایی هیئت های مذهبی اعلام گردید

سهمیه مواد غذایی هیئت های مذهبی اعلام گردید به گزارش نیو باكس دبیركل اتاق اصناف اظهار داشت: بر طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار سهمیه مواد غذایی مصرفی هیئت های مذهبی مصوب و اعلام گردید.به گزارش نیو باكس به نقل از صدا و سیما، علی عوض پور گفت: طرح ویژه تنظیم بازار محرم و صفر به دستگاه های متولی تامین اقلام پرمصرف به صورت استانی ابلاغ گردیده است.
وی اظهار داشت: این اقلام شامل ۳۰ هزار تن برنج وارداتی، ۱۵ هزار تن شكر، ۱۰ هزار تن مرغ منجمد، ۱۰ هزار تن گوشت قرمز گوساله و گوسفند، ۳۰ هزار تن روغن مایع و جامد و هزار تن چای است كه با قیمت های مصوب عرضه می شود.
دبیركل اتاق اصناف افزود: این اقلام بر طبق قیمت های مصوب عرضه خواهد شد و بطور مثال برنج با قیمت ۶ هزار و ۳۰۰ تومان تا ۶ هزار و ۵۰۰ تومان به قیمت عمده و شكر نیز با قیمت ۳ تا ۳ هزار و ۲۵۰ تومان به هیئت تحویل خواهد شد.
عوض پور درباب نظارت بر این بازار نیز اظهار داشت: اتاق های اصناف سراسر كشور و سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر كشور موظف به نظارت و بازرسی توزیع اقلام در این بازار هستند.
وی درباب چگونگی تحویل این اقلام اضافه كرد: مسئولان هیئت های مذهبی با مراجعه به سازمان تبلیغات اسلامی و ستادهای تنظیم بازار در هر استان می توانند حواله دریافت اقلام را گرفته و نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.
این مقام مسئول افزود: سهمیه هر استان متفاوت خواهد بود و بر طبق ضوابط، ضریب مشخصی برای هر هیئت وجود دارد كه سازمان تبلیغات با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مشخص می كنند.


منبع:

1398/06/11
19:12:14
5.0 / 5
4593
تگهای خبر: بازار , تجارت , دستگاه , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه