برای خرید رب گوجه، كد بورسی بگیرید!

برای خرید رب گوجه، كد بورسی بگیرید! به گزارش نیو باكس مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی ایران اعلام نمود: رب گوجه فرنگی حاصل از فرآوری گوجه فرنگی های خریداری شده به صورت حمایتی از كشاورزان در ایام آتی توسط سازمان مركزی تعاون روستایی ایران در بورس كالای ایران عرضه خواهد شد.


به گزارش نیو باكس به نقل از وزارت جهاد كشاورزی، حسین شیرزاد با اشاره به اینكه در سال جاری، سازمان مركزی تعاون روستایی ایران به منظور پیشگیری از ضرر و زیان گوجه كاران و تعدیل قیمت این محصول به نفع تولید كنندگان و مصرف كنندگان با مجوز وزارت جهاد كشاورزی و كارگروه تنظیم بازار كشور اقدام به خرید حمایتی گوجه فرنگی مازاد نیاز بازار كرده است، اضافه كرد: این محصول بعد از فرآوری در كارخانجات رب سازی معتبر كشور و تبدیل به رب گوجه فرنگی با كیفیت و مطابق استانداردهای ملی و بین المللی طی روزهای آینده از راه تالار فرعی بورس كالای ایران در معرض انتخاب خریداران قرار خواهد گرفت.
وی همینطور تصریح كرد: متقاضیان می توانند از راه كارگزاری های عضو بورس كالای ایران، بدوا نسبت به دریافت كد معاملاتی و سپس خرید این كالا اقدام نمایند.1398/08/01
17:24:08
5.0 / 5
4313
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه