واكنش سایپا به انتشار یك ویدئو در فضای مجازی

واكنش سایپا به انتشار یك ویدئو در فضای مجازی نیو باكس: گروه خودروسازی سایپا در واكنش به ویدئوی انتشار یافته در فضای مجازی با سوژه ایراد در دنده عقب تیبا اطلاعیه ای منتشر نمود.به گزارش نیو باكس به نقل از مهر به نقل از سایپا، در این بیانیه آمده است كه ویدئوی انتشار یافته مورد بررسی كامل قرار گرفته و بر طبق آن موارد ذیل جهت تنویر افكار عمومی اعلام می شود:
۱. تمام محصولات سایپا بعد از تولید نهایی و پیش از تحویل به مشتریان، مورد بررسی و آزمایش فنی و كیفی قرار می گیرند كه بررسی موتور و قوای محركه محصولات همچون این هاست؛ پس موردی شبیه آنچه در ویدئوی انتشار یافته به نمایش درآمده، اساسا امكان پذیر نیست مگر اینكه اتفاق نادر و خاصی رخ داده باشد كه خودرو مورد نظر بعد از تحویل به مشتری گرفتار ایراد فنی در گیربكس شده است.
۲. محصولات تولیدی در محل كارخانه سایپا تا زمان انتقال به بخش تحویل به مشتریان، جهت طی پروسه تكمیل تولید و تحویل، بارها جهت تست های گوناگون از سالن های مختلف جابجا می شوند و تقریباً ممكن نیست خودرویی با نقص عملكرد تعویض دنده و یا دنده عقب بتواند از این پروسه گذر كند، همین طور نقل و انتقال محصولات به نمایندگی ها بوسیله كامیون های حمل خودرو صورت می گیرد كه بالابردن و پایین آوردن محصولات از روی این كامیون ها تماماً با تعویض دنده (به ویژه دنده عقب) صورت می گیرد.
۳. بررسی كارشناسی جزئیات منتشره در ویدیو، صحت آنرا مورد تردید قرار می دهد. چونكه توقف خودرو در یك مكان كه شبیه تعمیرگاه های متفرقه است و نحوه تصویربرداری و جابجایی دنده ها و ادعای عجیب نداشتن دنده عقب! و عدم ارائه اطلاعات از طرف مدعی جهت پیگیری رفع مشكل پیش آمده توسط سایپا همچون نكات مهم و ابهام برانگیز این ویدئو است.
4. متأسفانه اخیراً افراد مختلف و مجهول الهویه با استفاده از اكانت های بی نام و نشان در فضای مجازی مبادرت به انتشار تصاویری درباب صنعت خودرو و محصولات آن می كنند كه صحت خیلی از آنها بارها رد شده است. اما با این وجود، گروه خودروسازی سایپا ضمن دعوت از مالك خودرو مذكور جهت پیگیری مشكل احتمالی از مبادی رسمی نظیر مراجعه به نزدیكترین تعمیرگاه مجاز سایپا و یا تماس با مركز امور مشتریان گروه سایپا، آمادگی دارد بررسی های دقیق تر و بیشتری را توسط كارشناسان خود جهت راستی آزمایی و رفع نقص احتمالی صورت دهد.

1398/09/25
14:42:05
5.0 / 5
4633
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه