28 تجهیز صنایع الكترونیك داخلی می شود

28 تجهیز صنایع الكترونیك داخلی می شود به گزارش نیو باكس سرپرست معاونت امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) ضمن اشاره به زمان بندی برگزاری میزهای تعمیق ساخت داخل در صنایع مختلف، اعلام نمود كه در میز تخصصی تعمیق ساخت داخل صنعت برق، الكترونیك و مخابرات؛ ۴۷ قرارداد به ارزش ۵۲۳ میلیارد تومان منعقد شد كه طبق آنها ۲۸ تجهیز به تولید انبوه خواهد رسید و منجر به كاهش ۴۲ میلیون یورویی در ارزبری این صنعت خواهد شد.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، مهدی صادقی نیاركی در دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الكترونیك و مخابرات از كاهش ارزبری ۴۲ میلیون یورویی در نتیجه انعقاد ۴۷ قرارداد در زمینه داخلی سازی تجهیزات صنعت برق، الكترونیك و مخابرات اطلاع داد.
وی با اشاره به اینكه تابحال شش میز ساخت داخل در بخش موتورسیكلت، خودرو، پتروشیمی، مس و الكترونیك برگزار شده، اظهار نمود: در این شش میز تعمیق داخل ۱۲۴ سازنده حضور پیدا كردند و برای ۱۵۹ قطعه قرارداد ساخت داخل به ارزش ۴ هزار و ۹۰۰ میلیارد امضا شده كه منجر به كاهش ارزبری ۴۱۲ میلیارد یورویی خواهد شد.
این مقام مسئول همینطور با اشاره به امضای قرارداد تولید داخل برای ۳۵ قطعه خودرو در نخستین میز تعمیق داخل صنعت خودرو، اعلام نمود كه ۲۳ قطعه خودرو به تولید انبوه رسیدند.
همینطور به قول سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت، در میز دوم تعمیق ساخت داخل صنعت خودرو برای داخلی سازی ۴۲ قطعه برنامه ریزی شد كه تابحال هشت قطعه به تولید انبوه رسیده است.
ایشان در ادامه از برگزاری میز تعمیق ساخت داخل صنایع پتروشیمی، لوازم خانگی، تاسیسات، خودرو و صنایع ریلی تا آخر سال جاری اطلاع داد و اظهار نمود كه میز تعمیق ساخت داخل سایر بخش ها در سال آینده برگزار می شود.1398/09/27
18:11:58
5.0 / 5
5101
تگهای خبر: تجارت , تولید , صنعت , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه