نگاهی به مدلهای پرفروش كیاموتورز

نگاهی به مدلهای پرفروش كیاموتورز نیو باكس: كیاموتورز نیز همچون بسیاری دیگر از خودروسازان، لیستی از فروش محصولات مختلف خودرا در دسامبر 2019 منتشر نموده است.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، با گذشت سال ۲۰۱۹ میلادی بزرگترین شركت های خودروسازی بین المللی فعال در بازار ایالات متحده آمریكا بعنوان یكی از مهم ترین بازارهای فروش خودرو در جهان طبق روال هرساله خود به انتشار گزارش های مربوط به میزان فروش در سال ۲۰۱۹ اقدام نموده اند.
طبق گزارش وب سایت thekeea، كیاموتورز كه یكی از بزرگترین خودروسازان كره ای فعال در بازار ایالات متحده محسوب می شود، اخیرا گزارشی از میزان فروش محصولات مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر نموده است.
طبق آمار و اطلاعات مندرج در جدول زیر، از خودرو های پرفروش كیاموتورز می توان به كیا اسپورتیج، كیا سورنتو، كیا فورته و كیا اوپتیما اشاره نمود.


كیا اسپورتیج (kia sportage) بعنوان شاسی بلند محبوب و پرفروش این شركت، در دسامبر ۲۰۱۹ توانست ۸ هزار و ۴۲۶ دستگاه در بازار ایالات متحده به فروش برساند این در حالیست كه مدت مشابه سال ۲۰۱۸ آن ۶ هزار و ۹۹۸ دستگاه خودرو بود.
كیا سورنتو (kia Sorento) نیز بعنوان یكی دیگر از خودرو های شاسی بلند محبوب این شركت، ۷ هزار و ۳۱۹ دستگاه در دسامبر ۲۰۱۹ فروخته و عرضه نموده است. این رقم در ماه پایانی سال ۲۰۱۸ میلادی برابر با ۸ هزغار و ۵۰۲ دستگاه بود.
كیا فورته نیز در دسامبر سال قبل توانست ۷ هزار و ۶۳۵ دستگاه خودرو روانه بازار آمریكا كرده كه نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن، ۷ هزار و ۷۰۹ دستگاه، حدودا ثابت باقی مانده است.
كیا اوپتیما بعنوان یكی از محبوب ترین سدان های این خودروساز كره ای، در ماه پایانی ۲۰۱۹ میلادی ۷ هزار و ۱۴۱ دستگاه در این بازار فروخته در صورتیكه در همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۷ هزار و ۸۰۹ دستگاه خودرو به فروش رسانده است.
مجموع كل فروش این خودروساز كره ای در دسامبر ۲۰۱۹ میلادی در بازار ایالات متحده آمریكا، ۵۱ هزار و ۲۲۹ دستگاه بوده این در حالیست كه این رقم در مدت مشابه سال ۲۰۱۸ میلادی، ۴۷ هزار و ۴۲۸ دستگاه بوده است.

1398/10/19
20:25:36
5.0 / 5
4470
تگهای خبر: بازار , دستگاه , سایت , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه