رشد ۱۶۸ درصدی محبوبیت تسلا در آلمان!

رشد ۱۶۸ درصدی محبوبیت تسلا در آلمان! نیو باكس: گزارش های جدید حاكی از آنست كه استقبال مشتریان آلمانی از خودرو های الكتریكی تسلا در ژانویه 2020 میلادی، 168 درصد رشد و افزایش پیدا كرده است.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، تسلاموتور یكی از شركت های خودروسازی جاه طلب و نوظهوری است كه در چند سال اخیر با معرفی و عرضه خودرو های تمام برقی و الكتریكی قدرتمند با توان پیمایش مسافت های طولانی و ظرفیت بالای باتری توانسته است نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان را در سراسر جهان به خود جلب نماید و سهم قابل توجهی را از بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد.
حالا تازه ترین آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت cleantechnica نشان میدهد كه شهروندان و مشتریان آلمانی استقبال بی نظیری را از خودرو های تمام الكتریكی تسلا بویژه تسلا مدل ۳ به نام خود به ثبت رسانده اند به شكلی كه در اولین ماه از سال جاری میلادی یعنی ژانویه ۲۰۲۰، خودرو های ثبت نامی این شركت در آلمان ۱۶۸ درصد رشد و افزایش پیدا كرده است.
خودرو های برقی كه در سال های اخیر تحت تاثیر تشدید نگرانی های جهانی درباب میزان آلودگی هوا، تخریب محیط زیست و كمبود یا افزایش قیمت سوخت به شدت از طرف شركت های خودروسازی، تكنولوژی و همین طور مشتریان مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند، دولت های مختلفی در جهان نیز تصمیم گرفته اند كه با ارائه طرح های تشویقی به شركت های تولیدكننده این محصولات و همین طور شهروندان خود، تولید و خرید و فروش وسایل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست را به میزان قابل توجهی بالا برند.
بدین ترتیب شركت های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته اند كه تغییر رویكرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودرو های برقی و الكتریكی و هیبریدی بپردازند تا در سال های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
همچون برجسته ترین شركت های خودروسازی كه به تولید و توسعه خودرو های تمام برقی با كیفیت، لوكس و قدرتمند پرداخته است، می توان به شركت آمریكایی تسلاموتورز اشاره نمود كه توانسته است با توسعه مدل خودرو های برقی تسلا ۳، تسلا ایكس و تسلا اس به خوبی توسط مشتریان و علاقمندان مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. از بزرگترین بازارهای فروش خودرو های برقی خصوصاً تسلا می توان به كشورهای اروپایی و منطقه اسكاندیناوی، ایالات متحده آمریكا، كانادا و چین اشاره نمود.
منبع:

1398/11/20
23:50:45
5.0 / 5
4238
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه