راه اندازی مجهزترین انبار قطعات یدكی خودرو توسط نگین خودرو

راه اندازی مجهزترین انبار قطعات یدكی خودرو توسط نگین خودرو نیو باكس: این روزها خیلی از شركت های خودروساز و واردكننده تمركز زیادی را روی مساله تامین قطعات كرده اند.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، هر چقدر هم كه خدمات بعد از فروش یك برند خوب و شایسته مشتریان باشد، اما تا زمانی كه قطعات مورد نظر در زمان مناسب به دست مشتری نرسد، نمی توان امتیاز كاملی را به خدمات بعد از فروش آن شركت داد. كمپانی های به روز دنیا در سال های اخیر تلاش دارند تا نیاز قطعات مشتریان را در كمتر از 72 ساعت تامین كنند و با پرداخت به این مسئله توانستند تا امتیاز خویش را در بین مشتریان و رضایت مندی آن ها بالا برند.
شركت نگین خودرو بعنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، چند وقتی است كه به روزترین انبار قطعات یدكی خودروهای خویش را در محدوده خیابان دماوند تاسیس كرده است. این انبار در فضایی بالغ بر 6 هزار متر تولید شده و استانداردهای به روز رنو در آن دیده می گردد. وقتی وارد سوله اصلی انبار قطعات رنو می شوید، قفسه های طبقه بندی منظمی را با كد بندی های خاص می بینید. این سوله از سه طبقه كامل و سه نیم طبقه تشكیل شده است. علاوه با راه پله ها و جرثقیل های متحرك جابه جایی بار، دو آسانسور در این مجموعه قرار دارد كه نشان از بزرگی و عظمت آن است.

نگین خودرو تمام قطعات را از كمپانی رنو و واحد مركزی تامین قطعات این كمپانی فرانسوی تامین می كند و وقتی به انبار این شركت نگاه می كنید، خبری از قطعات متفرقه نیست. وقتی قطعات با بسته بندی های اصلی رنو به انبار نگین خودرو می آیند، برچسب تایید و گارانتی قطعات روی آن نصب می گردد. اگر در هنگام حمل و بارگیری، قطعه ای آسیب ببیند، برچست قرمز رنگی بر روی آن نصب می گردد كه تا به دست مشتریان و واحد خدمات بعد از فروش نرسد و در جایی مجزا انبارداری می گردد.
انبار نگین خودرو طبق بازرسی های رسمی، می تواند به 90 درصد نیاز مشتریان در لحظه پاسخ بدهد كه در مقایسه با نرخ سرویس دهی جهانی تویوتا با عدد 86%، عددی فوق العاده در گروه خودرویی است. این مساله را زمانی می توان فهمید كه بسته بندی موتورهای كامل، گیربكس ها، قطعات شاسی، بدنه، شیشه ها، درب ها و... به صورت تفكیك شده و با قواعد روز انبار داری در این مركز قرار دارد.

اگر در این میان مشتری قطعه بخواهد كه در انبار وجود نداشته باشد، طبق قواعد رنو در صورت شناسایی آن قطعه بعنوان قطعه ضروری، توسط DHL در كمتر از سه روز به ایران ارسال می گردد و به دست مشتری می رسد. نكته جالب دیگر انبار قطعات رنو این است كه شما می توانید قیمت جهانی قطعه را جستجو كنید و با استعلام قیمت از نگین خودرو، عددی مشابه به ارزش یورویی را به دست آورید.
این روزها سبك فعالیت نگین خودرو و رنو در تامین قطعات خودروهایشان به سبكی است كه بازار متفرقه قطعات نمی تواند به پای این شركت برسد و مشتریان برای خرید قطعات با قیمت مناسب و اطمینان بیشتر، به سراغ نگین خودرو می آیند.

1396/10/29
19:19:50
5.0 / 5
4884
تگهای خبر: بسته بندی , خدمات , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه