مدیرعامل ذوب آهن:

متعهد به رسیدن به میزان تولید ریل ملی تا سقف چشم انداز ۱۴۰۴ هستیم

متعهد به رسیدن به میزان تولید ریل ملی تا سقف چشم انداز ۱۴۰۴ هستیم به گزارش نیو باكس مدیرعامل شركت ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: این تعهد را داریم كه تا رسیدن به افق ۱۴۰۴، برای كشور ریل تولید نماییم.به گزارش نیو باكس به نقل از مهر، منصور یزدی زاده شب گذشته در برنامه تلویزیونی پایش، یكی از محورهای اصلی فعالیت ذوب آهن را كمك به توسعه كشور عنوان نمود و اضافه كرد: خطوط ریلی یكی از شاخصهای توسعه یك كشور است، بحث تولید ریل در ذوب آهن اصفهان از سال ۷۲ مطرح بوده، و در سال ۹۸ ما توانستیم بعد از پیگیری ها و فعالیتهای مداوم نخستین ریل ملی كشور را تحویل دهیم.
وی با تاكید بر اینكه افراد زیادی در تولید ریل دخیل هستند، اظهار داشت: تولید ریل دو بخش دارد كه بخش اول فولاد ریل و بخش دوم نورد آن است، در این مراحل كارگران و مهندسان زیادی درگیر بودند و حسن كار این بود كه همه افراد دخیل ایرانی هستند.
یزدی زاده با اشاره به اینكه شركت ذوب آهن در این راه اراده زیادی داشته است، اظهار داشت: محصولات دیگری هم به واسطه تولید ریل، ساخته شد، در ذوب آهن اصفهان این تعهد را داریم تا رسیدن به افق ۱۴۰۴ برای كشور ریل تولید نماییم.
وی در انتها اضافه كرد: با وجود اینكه آمریكا ما را در فهرست تحریم قرار داده است، اما ما در راه رسیدن به اهدافمان مصمم هستیم و امیدواریم بتوانیم نیاز كل صنایع كشور را تأمین نماییم.

1398/12/15
22:23:01
5.0 / 5
3842
تگهای خبر: توسعه , تولید , شركت , محصولات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه