نمایشگاه بین المللی تهران در اختیار ستاد كروتا و ارتش قرار گرفت

نمایشگاه بین المللی تهران در اختیار ستاد كروتا و ارتش قرار گرفت به گزارش نیو باكس سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) اظهار داشت: بنا بر دستور وزیر، محل نمایشگاه بین المللی برای تجهیز و میزبانی از بیماران كرونایی در اختیار ستاد ملی مقابله با كرونا و ارتش قرار گرفت.


به گزارش نیو باكس به نقل از شاتا، افشار فتح الهی اضافه كرد: وزیر صمت این دستور را با عنایت به شرایط ویژه كشور برای مقابله با شیوع بیماری كرونا صادر كرده است.
سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صمت افزود: در همین راستا شركت سهامی نمایشگاههای بین المللی در تهران هم در جهت اجرای مسئولیت اجتماعی خود فضایی جهت ۳۰۰۰ تخت بیمارستانی برای بیماران كرونا در اختیار ارتش قرار داد.
وی افزود: حالا حفظ جان و سلامت مردم بطور قطع مهم ترین اولویت كشور و مقدم بر هر اقدام دیگری است و امیدواریم نمایشگاه بین المللی تهران بزودی در شرایطی امن، آرام و سرشار از سلامتی میزبان خوبی برای شادی های هموطنان باشد.
فتح الهی همینطور افزود: وزارت صمت از آغاز شیوع این بیماری علاوه بر وظایف خود در عرصه تولید، اقدامات بسیاری در جهت مسئولیت اجتماعی برای كمك به بیماران و درمان و جلوگیری از این بیماری انجام داده است.
وی با اشاره به تولید محصولات مقابله با كرونا در این مدت، اظهار داشت: نظارت بر بازار در زمینه رصد روزانه بازار و عرضه شیوه نامه نحوه برخورد با تولیدكنندگان محصولات غیر استاندارد مقابله با كرونا انجام شد و در همین راستا سامانه آماری رصد اطلاعات اقلام بهداشتی كرونا هم افتتاح شد.1399/01/06
12:39:22
5.0 / 5
3203
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه