از سوی سرپرست وزارت صمت؛

معاون منابع انسانی وزارت صمت منصوب گردید

معاون منابع انسانی وزارت صمت منصوب گردید نیو باكس: سرپرست جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در حكمی مهدی اصفهانی را بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی این وزارتخانه منصوب نمود.


به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، حسین مدرس خیابانی، سرپرست جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در حکمی مهدی اصفهانی را بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی این وزارتخانه منصوب نمود. این سومین انتصاب در وزارت صنعت از دیشب تا امروز است. در حکم صادره از طرف حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مهدی اصفهانی آمده است:
انتظار می رود ضمن رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، بهسازی ساختار تشکیلاتی وزارت در امتداد تقویت نقش حاکمیتی آن، توانمند سازی نیروی انسانی و استمرار اصلاح نظام اداری، بهینه سازی فرایندهای مالی و ذی حسابی با هدف استفاده مؤثر و بهینه از منابع و صرفه جویی در هزینه ها، ارتقای نقش و جایگاه کارهای ادارات کل استانها و ایجاد هماهنگی با سایر ادارات در جهت کارآمدی امر مربوط، ارتقای سطح رفاه کارکنان و انجام اقدامات لازم بمنظور بهبود بهره وری و استفاده مطلوب از فضاهای اداری و امکانات وزارت در مرکز و استانها در اولویت برنامه های آن معاونت قرار گیرد.
همچنین از زحمات باارزش یونس الستی در بخش های توسعه مدیریتی و منابع انسانی در دوران تصدی این مسئولیت از جانب کارکنان خدوم وزارت صنعت، معدن و تجارت قدردانی و تشکر شد.
مدرس خیابانی از دیشب تابحال علاوه بر تغییر مدیرکل دفتر وزارت صنعت، معاونت حقوقی، مجلس و استان های وزارتخانه را نیز تغییر داده است.


منبع:

1399/02/23
23:38:26
5.0 / 5
3322
تگهای خبر: تجارت , توسعه , صنعت , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه