ماسك لاكچری چند؟

ماسك لاكچری چند؟ به گزارش نیو باكس این روزها حدودا چهره همه شهرها با ماسك پوشیده شده و با ادامه شیوع كرونا كم كم شكل های متنوع تری از ماسك در سطح شهر دیده می شود؛ حتی برای عروس ها!


هم اکنون یکی از مهم ترین مراجع فروش کالاهای به اصطلاح لاکچری، فضای اینستاگرام است که حالا این روزها هشتگ ماسک لاکچری هم به محصولات لوکس آن اضافه شده است و انواع و اقسام ماسک ها همچون ماسک عروسکی، چرم، گلدوزی یا روبان دوزی، ماسک ست با شال یا شیلد و حتی ماسک عروس در آن به فروش می رسد.
انواع و اقسام ماسک های "لاکچری" بزرگسال مانند ماسک های پارچه ای طرح دار، گلدوزی و روبان دوزی در صفحات مجازی اینستاگرام ۲۵ تا ۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.
همینطور ماسک عروسکی مخصوص کودکان هم ۱۹ تا ۲۵ هزار تومان قیمت دارد.
ترکیب ماسک و...
اما کالاهای لوکس تر مثل ست ماسک و شال هم که به نظر می آید هیچ استانداردی در تهیه ماسک آن رعایت نشده وجود دارد که قیمت آن حدود ۱۴۰ هزار تومان است و ماسک این مجموعه هم به تنهایی ۴۸ هزار تومان فروخته می شود.
برخی هم با دوختن روبان همرنگ با پارچه ماسک به شیلد، این مجموعه را حدود ۵۵ هزار تومان می فروشند.
ماسک چرم؛ ۱۸۹ هزار تومان
برخی صفحات مجازی هم ماسک های چرم متنوعی عرضه می کنند که شکل های ساده آن ۱۹ تا ۳۰ هزار تومان و شکل های خاص چند لایه آن حدود ۱۸۹ هزار تومان قیمت دارد.
ماسک عروس چند؟
در نهایت به نظر می آید تداوم شیوع کرونا سبب شده شهروندان به دنبال راه هایی جدید برای برگزاری مراسم و جشنهای خود باشند و به نحوی به شرایط عادی زندگی برگردند. برای مثال ادمین یکی از صفحات می گوید که برای عروس ها سفارش ماسک قبول می کند و یک مدل ماسک عروس مرواریددوزی شده را هم که برای مراسم عقد یک عروس تهیه کرده حدودا به قیمت ۲۳۰ هزار تومان عرضه می کند.1399/02/26
14:22:13
5.0 / 5
2958
تگهای خبر: استاندارد , فروش , قیمت , كالا
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه