قرعه كشی فروش فوق العاده گروه سایپا

قرعه كشی فروش فوق العاده گروه سایپا نیو باكس: قرعه كشی برندگان 10 هزار دستگاه خودرو طرح فروش فوق العاده دوخودروساز بزرگ برای گروه خودروسازی سایپا با ثبت نام بیش از 992 هزار نفر اجرا شد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، بامداد امروز(یکشنبه)، دومین مراسم قرعه کشی ۲۵ هزار دستگاه خودرو خودروسازان بزرگ طرح فروش فوق العاده ویژه عید سعید فطر برای محصولات گروه خودروسازی سایپا در شرکت پارس خودرو انجام شد.
به دنبال جلسه نهم خرداد ماه کمیته خودرو در این مراسم برای اطمینان بخشی به افکار عمومی در صحت و دقت قرعه کشی، نهادهای نظارتی، نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور حضور داشتند.
بلافاصله بعد از اختتام پروسه قرعه کشی، اطلاع رسانی لازم در سایت سایپا به تفکیک خودرو صورت خواهد گرفت متقاضیان مکلفند در ۴۸ ساعت بعد از اعلام منتخبان از طرف خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند؛ ضمن اینکه در صورت واریز نکردن وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تایید دستگاه های نظارتی اعلام می شود.
در طرح فروش گروه خودروسازی سایپا در مجموع یک میلیون و ۸۰ هزار نفر شرکت کرده اند که طبق اعلام قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش کمتر از هشت درصد ریزش داشتند.
۹۲۲ هزار و ۲۷۷ نفر کل متقاضی حقیقی راستی آزمایی شده هستند که ۱۰ هزار خودرو قابل عرضه این گروه میان آنها قرعه کشی خواهد شد. بدین سبب هر خودرو بطور تقریبی میان ۹۹ نفر قرعه کشی خواهد شد.
طبق اعلام ۱۰ درصد هم ظرفیت رزرو در نظر گرفته است که در صورت عدم واریز مبلغ منتخبان قرعه کشی، جایگزین خواهند شد.

تیبا پرطرفدارترین در طرح فروش فوق العاده
در این طرح ۳۰۷ هزار و ۲۹ متقاضی برای خودروی تیبا ثبت نام کرده در صورتیکه ظرفیت پیش بینی شده برای این خودرو ۲ هزار دستگاه بوده و رزرو نیز ۲۰۰ دستگاه معادل ۱۰ درصد ظرفیت است.
تیبا ۲ نیز با ۲۹۶ هزار و ۹۴۲ تقاضا در رتبه دوم قرار دارد در صورتیکه ظرفیت پیش بینی شده برای این خودرو ۲۵۰۰ دستگاه و رزرو آن نیز ۲۵۰ دستگاه خواهد بود.
ساینا نیز تقاضایی معادل ۲۱۵ هزار و ۵۹۵ دستگاه داشته که ظرفیت پیش بینی شده ۱۹۰۰ دستگاه خواهد بود و ۱۰ درصد این رقم معادل ۱۹۰ دستگاه نیز به صورت رزرو پیش بینی شده است.
وانت ۱۵۱با ۶۳هزار و ۷۱۸ تقاضا در رتبه چهارم تقاضاهای طرح فروش فوق العاده قرار دارد که ظرفیت پیش بینی شده برای این خودرو هزار دستگاه و ظرفیت رزرو ۱۰۰ دستگاه بوده است.
نیسان دوگانه سوز آپشنال با ۵۹ هزار و ۹۸۷ دستگاه و ظرفیت ۱۶۰۰ دستگاه، پیکاپ ریچ با ۳۷ هزار و ۷۳ دستگاه و ظرفیت ۱۲۰ دستگاه و نیسان دیزل نیز با ۱۱ هزار و ۹۳۳ تقاضا و ظرفیت ۸۸۰ دستگاه در رتبه های بعدی قرار گرفتند که از این تعداد خودرو نیز ۱۰ درصد به صورت رزرو پیش بینی شده است.

تیبا در صدر تقاضای طرح فروش فوق العاده سایپا/ ریزش ۸ درصدی ثبت نام کنندگان محصولات سایپا
بر این اساس در مجموع یک میلیون و ۷۶ هزار و ۵۹۳ درخواست به ثبت رسید که با ۷.۸ درصد ریزش ۸۴ هزار و ۳۱۶ نفر فاقد شرایط شناخته شده که در نهایت ۹۹۲ هزار و ۲۷۷ تقاضا به تایید رسید.

منبع:

1399/03/18
14:04:11
5.0 / 5
2514
تگهای خبر: تجارت , دستگاه , سازمان , سایت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه