رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد

تشكیل 606 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف كهگیلویه و بویراحمد

تشكیل 606 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف كهگیلویه و بویراحمد به گزارش نیو باكس كهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای ۶۰۶ واحد صنفی متخلف این استان پرونده تشكیل و به مراجع مربوطه معرفی گشتند.


“سالار حسین پور” از انجام ۱۵هزار و ۲۹۵ مورد بازرسی در ۲ ماهه نخست سالجاری از واحدهای صنفی استان اطلاع داد و اضافه کرد: طی ۲ماه نخست سالجاری در جهت کنترل و نظارت بر بازار در استان با انجام بازرسی های یاد شده تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل شد.
وی خاطرنشان کرد: طی ۲ ماه سالجاری در جهت کنترل و نظارت بر بازار در این استان با انجام بازرسی های فوق تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار نمود: این بازرسی ها منجر به تشکیل ۶۰۶ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۱۱ میلیون و ۸۹۷ هزار ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.
حسین پور تصریح کرد: در بازه زمانی ۲ ماهه نخست سالجاری و طی ۳۴۷ گشت مشترک با نهاد های همکار و نظارتی، یک هزار و ۳۵۵ مورد بازرسی از واحد های نانوایی استان انجام که منجر به تشکیل ۱۱۹ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۴۵۷ میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
به گزارش نیو باکس به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان نمود: در جهت مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تعداد ۸۸۵ فقره بازرسی انجام شده و ۴ فقره پرونده قاچاق به ارزش ریالی ۱۰میلیون و ۳۲۰هزار به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.1399/03/20
21:02:07
5.0 / 5
2497
تگهای خبر: بازار , تجارت , سازمان , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه