با حضور سرپرست وزارت صمت؛

خط رباتیك تمام اتوماتیك رنگ افتتاح شد

خط رباتیك تمام اتوماتیك رنگ افتتاح شد به گزارش نیو باكس خط رباتیك و تمام اتوماتیك رنگ در یكی از خودروسازی های كشور راه اندازی شد؛ این خط دارای ۱۲ ربات رنگ پاش است كه سالانه ظرفیت رنگ آمیزی ۷۲۰ هزار عدد سپر در ۱۴ رنگ متفاوت را دارد.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، خط رباتیک و تمام اتوماتیک رنگ در یکی از خودروسازی های کشور با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.
این خط دارای ۱۲ ربات رنگ پاش است که سالانه ظرفیت رنگ آمیزی ۷۲۰ هزار عدد سپر در ۱۴ رنگ متفاوت را دارد.
این ربات ها از آخرین تکنولوژی پودر کردن رنگ در دنیا معروف به Atomize بهره می برند و می توانند رنگ مایع را با سرعت ۱۹ تا ۶۰ هزار دور در دقیقه به پودر تبدیل نموده و عمل پاشش را انجام دهند.
این خط رنگ توسط متخصصان داخلی به ارزش ۴۱ میلیارد ریال ساخته شد و ربات های آن به ارزش ۵.۲ میلیون یورو از یک شرکت آلمانی خریداری شد.
طرف خارجی به علت اعمال باردیگر تحریم های بین المللی تعهدات خویش را انجام نداد اما این خط در سال رونق تولید توسط مهندسان و متخصصان گروه خودروسازی داخلی تکمیل و در سال جهش تولید افتتاح شد.
دو دستگاه ربات شعله گیری با دو نوع سوخت گاز مایع و CNG، دو دستگاه ربات با پاشش استر به صورت تک جزئی و دو جزئی، چهار دستگاه ربات پاشش کیلر و چهار نوع رنگ دو جزئی مایع الکترواستاتیک و معمولی ربات های ۱۲ گانه این خط تمام اتوماتیک را می سازند.


منبع:

1399/04/06
14:11:11
5.0 / 5
2835
تگهای خبر: تجارت , تكنولوژی , تولید , خرید
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه