صنعت ركورددار آلودگی به كرونا در آمریكا

صنعت ركورددار آلودگی به كرونا در آمریكا شیوع ویروس كرونا لطمه سنگینی به كاركنان كارخانه های گوشت قرمز و سفید آمریكا زده و بیش از 17 هزار نفر در این بخش طی ماه های آوریل و مه به كووید 19 مبتلا شده و 100 نفر جانشان را از دست دادند.به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، در خیلی از نقاط روستایی آمریکا، مراکز بسته بندی گوشت به کانون اصلی شیوع ویروس کرونا تبدیل گشته اند برای اینکه کارکنان مجبورند به مدت طولانی در فضای بسته و در نزدیکی یکدیگر کار کنند.

مراکز کنترل و پیش گیری از بیماری آمریکا در گزارشی که بر پایه اطلاعات دپارتمان های سلامت ۲۳ ایالت تا ۳۱ ماه مه بود، اعلام نمود در ماه های آوریل و مه بیش از ۱۷ هزار نفر از کارکنان کارخانه های گوشت قرمز و سفید به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده و حدود ۱۰۰ نفر جانشان را از دست دادند.

در میان موارد به ثبت رسیده، ۸۷ درصد مربوط به کارکنان گروه های نژادی و قومی اقلیت بوده است.

طبق گزارش مراکز کنترل و پیش گیری از بیماری آمریکا، همه کارخانه های گوشت به تست گسترده ویروس کرونا اقدام نکرده اند، بدین سبب ممکنست موارد زیادی گزارش نشده باشند.

کارخانه های گوشت اقدامات ایمنی مانند کنترل نشانه های مبتلاشدن در بین کارکنان، فراهم کردن ماسک و مواد ضدعفونی و اطمینان از ضدعفونی کردن ابزارها را به اجرا گذاشته اند.

بر اساس گزارش رویترز، پژوهشگران آمریکایی هشدار داده اند استفاده از استراتژی های پیش گیری از مبتلاشدن در محیط کار برای کاهش موارد مبتلاشدن به بیماری کووید ۱۹ در بین اقشار لطمه پذیری ضروری بشمار می رود.
1399/04/18
14:30:43
5.0 / 5
2550
تگهای خبر: ابزار , بسته بندی , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه