رییس اتحادیه مرغداران یزد گلایه كرد:

كمك قطره چكانی و غیرموثر دولت به مرغداران

كمك قطره چكانی و غیرموثر دولت به مرغداران نیو باكس: یزد رئیس اتحادیه مرغداران استان یزد از كمك قطره چكانی و غیرموثر دولت به مرغداران و حتی نبود نهاده ی جایگزین در این عرصه گلایه نمود.


«مهدی دشتی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این که کمک قطره چکانی دولت منجر به رفع مشکلات مرغداران نشده است، اظهار نمود: تابحال از طرف دولت کمک قابل توجهی به مرغداران نشده و هم اکنون فقط پیگیری ها اتحادیه محدود به نامه نگاری و مکاتبات بوده است.
وی قیمت مصوب گوشت مرغ را ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام و اشاره کرد: هم اکنون به دنبال برگزاری جلسات در این خصوص، مقرر شده تا زمان رفع اشکال مرغداران هر کیلوگرم گوشت مرغ با قیمت مصوب ۱۵ هزار و ۹۰۰ به توزیع کنندگان و فروشندگان عرضه کنند تا آنها نیز هر کیلوگرم گوشت مرغ را با قیمت ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان به دست مصرف کننده بدهند.
رئیس اتحادیه مرغداران یزد در مورد کمبود نهاده های دامی و نبود جایگزینی برای تغذیه مرغ ها نیز اظهار داشت: درصدی از تغذیه مرغ ها را می توان با گندم جایگزین کرد اما گندم هم گران است و دولت فقط گندم را برای نان مردم تهیه می کند پس گندم هم برای تغذیه مرغداران در دسترس نیست.
منبع:

1399/04/23
20:46:04
5.0 / 5
2782
تگهای خبر: فروش , قیمت , مصرف كننده
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه