طبق جدیدترین وضعیت كیفیت وانت های تولیدی

كیفیت وانت های داخلی چندان تعریفی ندارد

كیفیت وانت های داخلی چندان تعریفی ندارد نیو باكس: آخرین ارزیابی صورت گرفته از طرف اداره كل صنایع حمل و نقل وزارت صمت، در خرداد ماه در گروه وانت های تولید داخل نشان میدهد كه این وانت های تولیدی بین یك تا سه ستاره كیفی كسب كرده اند و وانت بالاتر از سه ستاره نداریم.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، برمبنای ارزیابی صورت گرفته، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی در سطح قیمتی یک گروه وانت ها سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده است.
در گروه قیمتی دو نیز وانت نیسان ریچ، سایپا ۱۵۱ و وانت مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین از سطح قیمتی دو، توانسته اند در این ارزیابی سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
در مقابل پایین ترین سطح کیفی در تولید وانت ها متعلق به وانت نیسان (تک سوز و دوگانه سوز) در سطح قیمتی دو است که یک ستاره از پنج ستاره کیفی را در این ارزیابی کسب کرده اند.
علاوه براین در همین گروه قیمتی، وانت آریسان و وانت مزدا کارا ۲۰۰۰ دوکابین دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.
بر طبق این گزارش، تولیدات وانت در مقایسه در خردادماه سال جاری در مقایسه با گزارش های کیفی در سال قبل نشان میدهد که مدت هاست که هیچ وانتی بیش از سه ستاره کیفی را دریافت نکرده است و در این ارزشیابی مشخص شده است که کیفیت خودرو های سواری تولیدی در کشور ثابت مانده است.
منبع:

1399/04/30
15:35:34
5.0 / 5
2532
تگهای خبر: تولید , قیمت , كیفیت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه