مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

خودرو ها بعد از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

خودرو ها بعد از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود به گزارش نیو باكس مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی تحویل خودرو دنا پلاس توربواتوماتیك به مشتریان خبرداد و اظهار داشت: ارسال دعوتنامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهادهای ذیربط است.


به گزارش نیو باکس به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، فرشاد مقیمی اظهار داشت: فرایند قیمت گذاری سبب تأخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد. وی ادامه داد: با همکاری زنجیره تأمین، قراراست روزانه ۲۰۰ دستگاه خودروی دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک در ایران خودرو تولید شود و تابحال دو هزاردستگاه از این محصول تولید و آماده تحویل به مشتریان شده است. مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که دنا پلاس اتوماتیک از استانداردهای آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبورمی کند، تصریح کرد: این خودرو برپایه سلیقه مصرف کنندگان و بدون بهره گیری از مشاوران خارجی و توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است.
مقیمی خاطرنشان کرد: حدود هفت هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو دنا پلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک به مشتریان تعهد داریم که با تأمین و تدارک قطعات و همکاری زنجیره تأمین، مشکلی در تولید این محصول نداریم و ظرفیت تولید بیشتر از این اعداد است.منبع:

1399/05/22
22:27:56
5.0 / 5
2163
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه