شرایط جدید خودمالكی شدن واحدهای مسكن مهر پردیس

شرایط جدید خودمالكی شدن واحدهای مسكن مهر پردیس به گزارش نیو باكس مدیر اجرایی عرصه مسكن مهر پردیس با اشاره به واگذاری عرصه ۲۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسكن مهر در ۱۵ ماه گذشته، از آغاز فروش تابستانه عرصه در این شهر جدید اطلاع داد.


حسن حضرتی، مدیر اجرایی عرصه مسکن مهر پردیس با بیان این خبر اظهار داشت: با تصویب هیات مدیره شرکت عمران پردیس و همینطور مجوز صادره از سوی مجمع عمومی شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید، خریداران عرصه مسکن مهر می توانند با پیش پرداخت ۲۰درصد از قیمت عرصه از تمامی تخفیفات اعلام شده استفاده و مابقی را تا آخر سالجاری تسویه کنند.
او با اشاره به اینکه فروش بلندمدت اقساط پنج ساله همچنان به قوت خود باقی است، اضافه کرد: متقاضیانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی(کمیته امداد، بهزیستی) هستند، افزون بر برخورداری از تخفیف های اعلام شده مشمول ۲۰ درصد تخفیف دیگر هم می شوند.
حضرتی با اشاره به اینکه خرید عرصه برای متقاضیان ثبت نامی هیچ الزامی و الزامی نیست، عنوان کرد: واگذاری ۲۷ هزار و ۵۰۰ واحد عرصه در ۱۵ماه گذشته مبین این است که اهمیت و ارزش خود مالکی و مالکیت شخصی برای مردم کاملا ملموس بوده و پیشرفت چشم گیر پروژه های عمرانی در بخش ساخت و زیرساخت ها در شهر جدید پردیس گواهی بر این مساله است.
او خاطر نشان کرد، شرکت عمران طبق دستورالعمل واگذاری عرصه به وظائف خود عمل و تمامی درآمد حاصل از محل فروش عرصه را برای پیشبرد پروژه های مسکن مهر هزینه کرده است.
مدیر اجرایی عرصه مسکن مهر شهر جدید پردیس تاکید کرد، یکی از اهداف و سیاست های مهم شرکت عمران شهر جدید پردیس بعد از واگذاری عرصه مسکن مهر، سنددار کردن ششدانگ عرصه و اعیان این واحدها است. همکاران ما در واحدهای مربوطه به دنبال دریافت آخر کار پروژه ها از شهرداری هستند و تیم ویژه ای هم پیگیر مامور پیگیری این موارد شده است.
منبع:

1399/05/25
13:57:46
5.0 / 5
2202
تگهای خبر: خرید , شركت , فروش , قیمت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه