۵۸ برنامه جهش تولید در استان مركزی تدوین شده است

۵۸ برنامه جهش تولید در استان مركزی تدوین شده است مركزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مركزی از تهیه و تدوین 58 برنامه جهش تولید در استان آگاهی داد.


رقیه یادگاری دهم شهریورماه در حاشیه چهارمین جلسه ستاد راهبری سند جهش تولید استان مرکزی در جمع خبرنگاران بیان کرد: ابتدای سال جاری در امتداد پیشبرد جهش تولید در چارچوب یک برنامه بمنظور حرکت منسجم، هدفمند، زنجیروار و جلوگیری از پراکنده کاری، تهیه برنامه جهش تولید مدنظر قرار گرفت.
وی با اعلان اینکه برنامه دارای سه بخش "صنعت"، "کشاورزی" و "فرهنگی، اجتماعی و خدماتی" است، اضافه کرد: مقرر شد که در این سه بخش برنامه های مدنظر ارائه و اقدامات و پروژه های مدنظر برای تحقق برنامه تعریف شود.
یادگاری اشاره کرد: ۵۸ پروژه و طرح متشکل از ۱۴ طرح در حوزه کشاورزی، ۲۳ طرح در حوزه صنعت و ۲۱ طرح در بخش فرهنگی، اجتماعی و خدماتی تعریف شده است و علاوه بر این طرح ها که دارای فرمت و قابل رصد است، کمیته های فنی بر طبق این سه بخش تشکیل شده است که اقدامات و کارهایی را دنبال می کنند.
وی با تاکید بر اینکه این اقدامات حالت کمی ندارند، بلکه کیفیت را مدنظر دارند، رویکرد این برنامه ها را بهبود فضای کسب و کار، افزایش صادرات، اصلاح نظام توزیع کالا و خدمات و... بیان کرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی اظهار نمود: ۱۰ محور و رویکرد مدنظر است که کمیته ها در این محورها باید برنامه ها و اقدامات خودرا ارائه نمایند و امروز جلسه حول این ۱۰ محور متمرکز بود. مقرر است که دو فرمت متفاوت برای ۵۸ پروژه و ۱۰ محور دنبال شود و از ظرفیت ستاد اقتصاد مقاومتی، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری به جهت تحقق شعار سال استفاده خواهد شد.1399/06/10
21:26:20
5.0 / 5
1651
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه