در نیمه نخست سال جاری:

ركورد پنج ساله حفاری های اكتشافی شكسته شد

ركورد پنج ساله حفاری های اكتشافی شكسته شد طبق اعلام مدیرعامل شركت ملی صنایع مس ایران، با انجام ۴۴ هزار متر حفاری اكتشافی در شش ماهه ابتدایی سالجاری، ركورد پنج ساله میزان حفاری های اكتشافی شركت ملی صنایع مس ایران شكسته شد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، طبق اعلام شرکت ملی مس ایران، با انجام ۴۴ هزار متر حفاری اکتشافی در شش ماهه ابتدایی سالجاری، رکورد پنج ساله میزان حفاری های اکتشافی شرکت ملی صنایع مس ایران شکسته شد. این میزان حفاری اکتشافی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد ۱۹ درصدی را نشان داده است.
اردشیر سعدمحمدی- مدیرعامل شرکت ملی مس ایران - با اشاره به اینکه اکتشافات نخستین حلقه از زنجیره توسعه پایدار می باشد، اظهار نمود: تنها در یک روز، در نخستین روز هفته جاری (پنجم مهرماه) ۴۸۲ متر حفاری اکتشافی انجام شده که بیشترین میزان اکتشاف انجام شده در یک روز طی پنج سال گذشته بوده است.
وی تصریح کرد: شرکت مس با انجام این میزان اکتشاف رکوردی تازه در زمینه اکتشافات از خود بر جای گذاشته است و ثبت این رکوردها در حالی اتفاق افتاده است که در نیمه نخست سالجاری، به علت شیوع کرونا در کل جهان خیلی از فعالیتهای معدنی با وقفه مواجه یا کند شده اند.
به قول مدیرعامل شرکت مس حفاری های انجام شده در منطقه درآلو، سونگون، کرور، سرچشمه، سریدون، میدوک، ماهور، دره زار، باب شمیل، کهنگ و گوره درق بوده است.
منبع:

1399/07/09
09:16:04
5.0 / 5
2003
تگهای خبر: توسعه , شركت , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه