اخطار معاونت علمی درباره بزرگ شدن شركت های دانش بنیان و دریافت تسهیلات بیشتر

اخطار معاونت علمی درباره بزرگ شدن شركت های دانش بنیان و دریافت تسهیلات بیشتر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به اینكه هم اكنون ساختار شركت های دانش بنیان بزرگ شده است، اظهار داشت: ازاین رو این شركت ها نیازمند تسهیلات بیشتری هستند و باید فكری درباره اعتبارات صندوق نوآوری و شكوفایی شود تا این صندوق بتواند از شركت ها حمایت بیشتری داشته باشد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز در نشست هماهنگی حمایت شبکه بانکی از شرکت های دانش بنیان که به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد، با تشکر از همه بازیگران اکوسیستم فناوری کشور، اضافه کرد: همکاری و اقدامات این بازیگران باعث شد تا اتفاقات جدیدی در این زیست بوم نوآوری رخ دهد.
وی با تاکید بر اینکه با اعتمادی که به جوانان کشور شد، توانستند اقتصاد جدیدی را ایجاد کنند، اظهار نمود: فروش ۱۲۰ هزار میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان، حضور ۴۱ شرکت دانش بنیان در بورس و ارزش تقریبی ۲۵۰ میلیارد ریالی دستاوردهای دانش بنیان تنها با کمک همه بازیگران این عرصه امکان پذیر شده است.
ستاری با اشاره به حمایت های صندوق توسعه ملی از فعالیت شرکت های دانش بنیان، تصریح کرد: این صندوق خطوط خوبی را ایجاد کردند که ما هم هزار میلیارد تومان از این خطوط استفاده کردیم.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در مدیریت جدید این صندوق اتفاقات خوبی در این عرصه رخ داده است و امیدواریم این حمایت‎ ها ادامه یابد.
وی با تاکید بر اینکه ساختار شرکت های دانش بنیان هم اکنون بزرگ شده است، تصریح کرد: این شرکت ها نیازمند حمایت های بیشتری هستند، ازاین رو نیاز است تا فکری نسبت به تسهیلات صندوق شود تا این صندوق بتواند اتفاقات خوبی را برای شرکت ها رقم زند.1399/07/10
13:32:08
5.0 / 5
1753
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , توسعه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه