با پیگیری انجمن كارفرمایان سیمان و با هماهنگی سازمان حمایت

با افزایش نرخ سیمان پاكتی موافقت شد

با افزایش نرخ سیمان پاكتی موافقت شد نیو باكس: دبیر انجمن صنفی كارفرمایان صنعت سیمان در نامه ای خطاب به مدیران عامل شركت های سیمان، از موافقت سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با افزایش قیمت سیمان پاكتی آگاهی داده و خواهان شده تا مدیران شركت های سیمان، هرچه زودتر به جهت تعدیل نرخ فروش سیمان پاكتی اقدام نمایند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، عبدالرضا شیخان روز سه شنبه (۱۵ مهرماه) با ارسال نامه ای خطاب به مدیران عامل شرکت های سیمان، ابلاغ کرده است که در نتیجه پیگیری های مستمر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و بعد از هماهنگی با رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، باتوجه به افزایش قیمت کیسه های پروپیلن که ناشی از افزایش قیمت مواد پتروشیمی بوده است، سازمان مذبور (سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان) با افزایش نرخ سیمان پاکتی موافقت کرده مراتب را به ۳۱ استان ابلاغ کرده است.
آنطور که در ابلاغیه "آنی و حائز اهمیت" دبیر انجمن صنفی کارفرماین صنعت سیمان آمده است، نخستین موافقت با افزایش قیمت سیمان پاکتی به میزان هر تن، ۴۰ هزار تومان نسبت به قیمت های مصوب توسط سازمان صنایع استان سیستان و بلوچستان در همان روز (۱۵ مهرماه) صورت پذیرفته است.
این مقام صنفی، طی این نامه از مدیران عامل شرکت های سیمان خواسته است، براین اساس هرچه زودتر بعد از هماهنگی با سازمان صنایع استان حوزه استقرار کارخانه، نسبت به تعدیل نرخ فروش سیمان پاکتی اقدام گردد.
همین طور در این نامه آمده است: " ترتیبی اتخاذ فرمایند تا از هرگونه کمبود سیمان پاکتی در محدوده توزیعی آن شرکت جلوگیری به عمل آید. "
منبع:

1399/07/17
13:30:22
5.0 / 5
1694
تگهای خبر: تولید , سازمان , شركت , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه