براساس اعلام اتاق ایران؛

كرونا بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات را به تعویق انداخت

كرونا بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات را به تعویق انداخت نیو باكس: مطابق با اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران، برگزاری مراسم روز ملی صادرات به سبب موج جدید شیوع ویروس كرونا به تعویق افتاد.به گزارش نیو باکس به نقل از کنفدراسیون صادرات ایران، برمبنای اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران، برگزاری مراسم روز ملی صادرات به تعویق افتاد.
در این اطلاعیه آمده است:
اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران آمده است: ضمن تشکر فراوان از زحمات تلاشگران عرصه صادرات کشور که باوجود مشکلات عدیده داخلی و تحریم های ظالمانه بین المللی همچنان استوار و مقاوم در بازارهای منطقه ای و جهانی فعالیت نموده و پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را در بازارهای جهانی برافراشته نگه داشته اند.
به اطلاع می رساند باتوجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا و در امتداد رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام نظر رسمی ستاد ملی مبارزه با کرونا طی نامه های شماره ۶۴۹۱۳. د.۹۹ مورخ ۱۳ مهر ۹۹ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شهید بهشتی و ۱۰۰.۷۳۳۷ مورخ ۱۴ مهر ۹۹ ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، برگزاری بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات که همه ساله همزمان با ۲۹ مهر ماه که در تقویم کشور بعنوان «روز ملی صادرات» ثبت گردیده است برگزار نخواهد شد.
لذا با توجه به موارد فوق الذکر و باتوجه به اهمیت برگزاری مراسم مزبور توسط اتاق ایران، به اطلاع می رساند برگزاری این رویداد و معرفی صادرکنندگان ممتاز و نمونه ملی به زمان دیگری که متعاقباً بوسیله خبرگزاری ها، رسانه های جمعی و نشریات اعلام خواهد شد، موکول گردیده است.


منبع:

1399/07/26
00:42:25
5.0 / 5
1358
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه