مدیرعامل ایران خودرو:

اولویت ایران خودرو، ارتقای كیفیت محصولات است

اولویت ایران خودرو، ارتقای كیفیت محصولات است مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت روز ملی كیفیت از سالن آدیت محصولات این شركت بازدید و بر افزایش سطح كیفی محصولات تولیدی و جلب رضایت مشتریان تاكید نمود.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر به نقل از ایران خودرو، به مناسبت روز ملی کیفیت، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در واحدهای مختلف معاونت کیفیت این شرکت حضور یافت تا ضمن تبریک این روز و قدردانی از زحمات تلاشگران این حوزه، در جریان آخرین وضعیت و سطح کیفی محصولات تولیدی قرار گیرد.
فرشاد مقیمی در این بازدید باتوجه به اظهارات اخیر وزیر صمت در خصوص لزوم ارتقای سطح کیفی محصولات خودروسازان، اعلام نمود: این خودروساز اهتمام ویژه ای به افزایش سطح کیفی محصولات خود و جلب رضایت مشتریان دارد و حسب تاکید مقام عالی وزارت، در این خصوص برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت در دستور کار قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: همه مشتریان حق دارند که محصولات و کالاهایی که خریداری می کنند با کیفیت باشد و به همین دلیل علاوه بر ارتقاء کیفیت، طراحی و توسعه محصولات جدید نیز در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته بطوریکه در تلاش هستیم خودرو های جدیدی را در سال جهش تولید به بازار عرضه نماییم.
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به اهمیت کیفیت در تامین قطعات محصولات ایران خودرو اظهار داشت: دراین زمینه کوتاه نخواهیم آمد، با اجرای مکانیزم های سخت گیرانه اجازه ورود قطعات بی کیفیت را به خطوط تولید نخواهیم داد و کیفیت را فدای افزایش تیراژ تولید نخواهیم کرد.
بر اساس این گزارش، هم اکنون علاوه بر آدیت روزانه کیفیت توسط تیم ارزشیابی ایران خودرو که شامل یک درصد از محصولات تولیدی است، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز تولید روزانه را مورد اندازه گیری کیفی قرار می دهد. این ارزشیابی در دو بخش ظاهری و عملکردی انجام می شود. علاوه بر محصول نهایی، آدیت در سالن های تولیدی نیز اعمال می شود که با این اقدام، از انتقال ایرادات احتمالی به بخش های مختلف تولید جلوگیری می شود.
گفتنی است؛ معاونت کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو به صورت روزانه خودرو های تولیدی را آدیت (ممیزی) کرده و مجموع این پروسه را به صورت گزارش ارائه می کند. این اقدام در امتداد جلوگیری از تکرار ایرادات محصولات و افزایش رضایت مشتریان صورت می گیرد.

1399/08/20
12:07:01
5.0 / 5
1374
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه