شادمهر:

با تشكیل یك كارگروه متخصص باید جلوی بحران بازار سرمایه گرفته شود

با تشكیل یك كارگروه متخصص باید جلوی بحران بازار سرمایه گرفته شود به گزارش نیو باکس یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن اشاره به اینکه مجلس نسبت به وضعیت بورس دغدغه مند است، تصریح کرد: هرچه سریع تر  با تشکیل یک کارگروه متخصص باید جلوی بحران بازار سرمایه گرفته شود.


امانقلیچ شادمهر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به شرایط نابسامان بازار سرمایه اظهار داشت: خروج از شرایط کنونی بازار سرمایه از دغدغه های نمایندگان مجلس است، اعضای کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ نیز به این مساله توجه دارند و نمایندگان تلاش می کنند که بورس از این وضعیت بیرون رود، بتازگی هم شاهد تاکیدات رئیس مجلس نیز بودیم که وی بر خروج از این وضعیت تاکید دارد.
وی ادامه داد: التهابی که حالا در این بازار شاهد می باشیم از طرف دولت به وجود آمده است، سال قبل خیلی ها با وعده وعید هایی که داده شد سرمایه خودرا وارد این بازار کردند و متضرر شدند، این افت و خیزهای بازار سرمایه جامعه را گرفتار مشکل کرده است و بسیاری لطمه دیدند.
نماینده مردم گنبد کاووس عنوان کرد: برون رفت از این شرایط نیازمند شکل گیری یک تیم متخصص است، برون رفت از این شرایط فقط نباید به دست دولت داده شود؛ چونکه این مساله امری مهم و بحران آینده ما است؛ پس لازم است هرچه سریع تر جلوی این بحران گرفته شود.
او در آخر افزود: باید یک کارگروه مشترک تشکیل گردد و متخصصین راه برون رفت از این مشکل را پیدا کنند، بااینکه مجلس نسبت به این مهم دغدغه مند است ولی قصد ندارد در این خصوص به صورت ویژه اظهار نظر کند تا مردم گرفتار لطمه شوند، در حقیقت مجلس در این خصوص با احتیاط گام بر می دارد تا بتواند برای رفع این مساله اقدام موثری انجام بدهد.
منبع:

1399/11/04
14:52:34
0.0 / 5
972
تگهای خبر: بازار , سرمایه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه