معاون سازمان حمایت مصرف كنندگان:

قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است

قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است به گزارش نیو باکس معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت اظهار داشت: بر مبنای آخرین مصوبه سازمان تنظیم، قیمت مرغ 20 هزار و 400 تومان است.به گزارش نیو باکس به نقل از وزارت صمت، موسوی در گفت و گویی با شبکه خبر درباب افزایش غیرقانونی قیمت مرغ، اظهار داشت: به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و برمبنای تامین نهاده های دامی که ۸۵ درصد از ذرت و ۵۵ درصد کنجاله با ارز رسمی در حال تامین است، قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ درب مرغداری ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان تعیین شد.
وی افزود: باتوجه به تعیین سقف ۱۰ درصد برای افزایش قیمت که در اختیار استانها (استانداران) قرار داده شده است، آخرین قیمت مصوب مرغ درب مرغداری به ازای هر کیلوگرم ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان است که با در نظر گرفتن ۶، ۰۰۰ تومان به تناسب شرایط هزینه ای (اعم از کشتارگاه) قیمت نهایی مرغ برای مصرف کننده به ازای هر کیلوگرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است.
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت اضافه کرد: بر همین اساس، در صورت تخلف در حوزه خرده فروشان، با آنان برخورد می شود.
موسوی اشاره کرد: اگر گران فروشی در مرغداری ها اتفاق بیفتد، وزارت جهاد پرونده را تشکیل و به سازمان های صنعت، معدن و تجارت ارسال می کند و برخورد لازم صورت می گیرد.


منبع:

1399/11/26
23:22:49
0.0 / 5
792
تگهای خبر: تجارت , سازمان , صنعت , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه