رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی:

قدرت خرید مردم ۷۶درصد کاهش یافته است

قدرت خرید مردم ۷۶درصد کاهش یافته است به گزارش نیو باکس رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی اظهار داشت: دولت سیزدهم باید تمام تلاش خودرا برای رشد اقتصادی به کار گیرد و به الزامات رشد توجه کند.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، علیرضا دانیالی امروز در جلسه مجمع انجمن صنایع لوازم خانگی ایران گفت: برای تولید هر کالایی نیاز به هماهنگی و ایجاد ارتباط مؤثر بین سه رکن اصلی یعنی صنعت، دانش و بازار است. صنعت یعنی سرمایه، ماشین آلات و مواد و دانش فنی تولید است که در این بخش نیاز به استفاده از بخش دانش و دانشگاه در مفهوم کلی آنست. ما کانون دانش، صنعت و بازار لوازم خانگی را با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری تشکیل دادیم که قدم خوبی برای ایجاد هماهنگی و جهت دادن کارها به سمت مدیریت دانش محور و صنعت و بازار محور است.
رئیس هیأت مدیره انجمن صنایع لوازم خانگی ایران اضافه کرد: امیدواریم کانون با حمایت دولت و مسئولین صنعت و دانشگاه بتواند به اهداف خود یعنی رشد و توسعه هماهنگ صنعت و با دانش محوری در همه مراحل تولید، فنی و مهندسی و بازاریابی و فروش و در نتیجه تامین نیاز مردم و صادرات به بازارهای منطقه و جهانی برسد.
دانیالی افزود: متأسفانه گرفتار یک رکود ۱۰ ساله هستیم و رشد اقتصادی صفر بوده و قدرت خرید به زیر ۳۴ درصد رسیده است. این زنگ خطری است که دولت باید به آن پاسخ دهد. دولت سیزدهم باید تمام تلاش خودرا برای رشد اقتصادی به کار گیرد و به الزامات رشد توجه کند.
وی با اشاره به وضعیت تشکل ها در ایران، اظهار داشت: متأسفانه خیلی از دولت ها به سمت تشکل سازی موازی حرکت می کنند تا از این طریق اقدامات خودرا توجیه کنند که این رویه باید اصلاح گردد.


منبع:

1400/06/01
10:01:30
5.0 / 5
243
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه