رئیس كمیسیون عمران مجلس خبر داد

رئیس سازمان بورس به کمیسیون عمران می رود

رئیس سازمان بورس به کمیسیون عمران می رود رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قیر امروز در بورس به فروش می رود و وضعیت افزایش قیمت آن در چند روز اخیر نشان داده است که در بورس ساز و کار مناسبی برای نظارت در نظر گرفته نشده است.


محمدرضا رضایی کوچی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به افزایش قیمت قیر در بازار و عدم نظارت مناسب در بورس، بیان نمود: قرار بود امسال وزارت نفت ۱۵ هزار میلیارد تومان برای تأمین قیر پروژه های عمرانی در اختیار دستگاههای اجرایی قرار دهد، اما در چند روز گذشته که مشخص شده مقرر است این مبلغ به دستگاههای مربوطه تخصیص یابد ما شاهد می باشیم که یک میلیون تومان به قیمت قیر در هرتن اضافه شده است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: قیر امروز در بورس به فروش می رود و این وضعیت نشان داده است که در بورس ساز و کار مناسبی برای قیمت گذاری و نظارت برآن نیست. در همین راستا فردا ساعت ۷ بامداد رئیس سازمان بورس در کمیسیون عمران حضور خواهد یافت. باید ساز و کاری پیش گرفته شود که قیمت در بورس متعادل گردد. در بورس ما باید یک قیمت پایه داشته باشیم و برای آن هم سقفی تعریف شود.
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: این که بی مهابا هر کسی در بورس دلالی کرده و قیمت ها را بالا ببرد قابل قبول نیست. این گونه سنگ بر روی سنگ بند نمی گردد. فردا رئیس سازمان بورس به کمیسیون خواهد آمد تا در ایجاد ثبات قیمت قیر همفکری صورت گرفته و اقدامات نظارتی لازم هرچه سریع تر در دستورکار قرار گیرد.
1400/07/27
14:53:39
5.0 / 5
246
تگهای خبر: بازار , دستگاه , سازمان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه