شوینده ها از هفته آتی گران می شود

شوینده ها از هفته آتی گران می شود نیو باکس: رییس هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده از افزایش قیمت مواد شوینده پس از ماه مبارک رمضان آگاهی داد.به گزارش نیو باکس به نقل از رادیو اقتصاد، بختیار علم بیگی اظهار داشت: به سبب گران شدن مواد اولیه داخلی و خارجی و همین طور افزایش دستمزد کارگران در چند ماه گذشته، تصمیم گرفته شد پس از ماه رمضان قیمت شوینده ها را افزایش دهیم تا برای تولید کننده ها صرفه اقتصادی داشته باشد.
وی درباره راه حل کنترل قیمت های مواد شوینده و بهداشتی اظهار داشت: دولت باید فکری در این مورد بکند. حداقل پتروشیمی هایی که در داخل تولید مواد اولیه دارند و سود آنها هم کم نیست، می توانند این مشکل را برطرف کنند. در حقیقت می توان از سود آنها کم کرد؛ چرا برخی از پتروشیمی ها باید اعلام کنند که تا ۱۵۰ درصد سود داشته اند؟
او در ادامه اضافه کرد: همکاران ما درحال حاضر تحمل می کنند تا پس از ماه مبارک رمضان افزایش قیمت های مواد شوینده را اعمال کنند. تمام کشورهای اسلامی در این ماه حتی می کوشند تخفیف هم بدهند، بنا بر این ما هم قیمت ها را درحال حاضر تا اختتام این ماه مبارک حفظ نموده ایم.
علم بیگی درباره میزان افزایش قیمت اظهار داشت: تعیین درصد افزایش نرخ بستگی به عوامل گوناگون دارد و اکنون نمی توان بصورت دقیق آنرا مشخص کرد.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده با اعلان اینکه برای افزایش کیفیت، باید محصولات جدید تولید شود، اضافه کرد: سازمان استاندارد، سازمان حمایت، سازمان غذا و دارو و کارشناسان در انجمن، بر کیفیت محصولات شوینده نظارت دارند.


منبع:

1401/02/09
13:02:11
5.0 / 5
230
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه