سخنگوی كمیسیون عمران مجلس خبر داد

نظارت برمراکز معاینه فنی خودرو ها افزایش می یابد

نظارت برمراکز معاینه فنی خودرو ها افزایش می یابد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون در مورد افزایش نظارت بر مراکز معاینه فنی خودرو های سبک و سنگین و موتور سیکلت ها اطلاع داد.


عبدالجلال ایری در گفتگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بیان نمود: در جلسه امروز کمیسیون ادامه لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت با حضور نماینده هایی از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راهور ناجا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ۱۶ ماده از این لایحه به تصویب رسید.
ایشان در ادامه اظهار نمود: یکی از مهترین مصوبات امروز کمیسیون به ماده 14 این لایحه باز می گشت که در ارتباط با نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو های سبک، سنگین و موتور سیکلت ها بود. به منظور اطمینان از صحت عملکرد فنی و ایمنی وسایل نقلیه و وپایش کنترل آلاینده های هوا و صدا، نظارت بر مراکز معاینه فنی وسایل نقلیه سبک و سنگین و موتورسیکلت ها افزوده می شود.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: بنا بر این مصوبه کمیسیون عمران در صورت مشاهده و احراز تخلف در مراکز یاد شده، جریمه نقدی و سپس تعلیق پروانه فعالیت در انتظار این مراکز خواهد بود.
منبع:

1401/02/19
10:08:54
5.0 / 5
212
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه