عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن برگزیده شد

عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن برگزیده شد به گزارش نیو باکس با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی حجت الله فیروزی به عنوان عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن برگزیده شد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ مجلس، با ۱۱۰ رای از مجموع ۲۱۸ رای حجت الله فیروزی نماینده فسا را به عنوان عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن انتخاب کردند.
برمبنای قانون اصلاح قانون معادن مصوب ۱۳۹۰/۰۸/۲۲ مجلس شورای اسلامی، یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن و انتخاب مجلس شورای اسلامی، به عنوان ناظر در جلسات شورای عالی معادن شرکت خواهدنمود.
اتخاذ تصمیم در موارد اختلاف دارندگان پروانه فعالیت معدنی درصورت توافق طرفین در خصوص حکم به داوری از طرف شورای عالی معادن، تشخیص و اصلاح و تغییر کمیت و کیفیت ذخیره معدنی و کاهش یا افزایش محدودههای اکتشافی و معدنی به تناسب میزان ذخیره و استخراج، تشخیص موارد خارج از اختیار دارندگان مجوز عملیات معدنی، تأثیر محاسبه حقوق دولتی استخراج واقعی کمتر از میزان مندرج در پروانه بهره برداری از وظایف و اختیارات شورای عالی معادن است.1401/05/09
13:05:06
5.0 / 5
182
تگهای خبر: شركت , كیفیت , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه