اقتصاد انگلیس آب رفت

اقتصاد انگلیس آب رفت نیو باکس: اقتصاد بریتانیا در سه ماهه چهارم بعد از ضعف خدمات در ماه نوامبر کاهش پیدا می کند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، یک نظرسنجی نشان داد که بخش خدمات بریتانیا در ماه نوامبر برای دومین ماه متوالی اندکی کوچک شد برای اینکه فشارهای هزینه زندگی برای خانوارها و عدم اطمینان مشاغل در مورد چشم انداز اقتصادی تقاضا را تحت فشار قرار داد.
شاخص مدیران خرید اس اندپی گلوبال، برای بخش خدمات در ماه گذشته در سطح ۴۸.۲ قرار داشت که مطابق با پایین ترین سطح ۲۱ ماهه اکتبر است و در کمترین میزان آن از ژانویه ۲۰۲۱ و زمانی است که بریتانیا در قرنطینه کووید- ۱۹ قرار داشت.
کریس ویلیامسون، اقتصاددان اس اندپی گلوبال اظهار داشت که داده ها همراه با شاخص مدیران خرید هفته گذشته تولید، نشان میدهد که اقتصاد بریتانیا با سرعت سه ماهه ۰.۴ درصد کوچک می شود. او اظهار داشت: این سخت ترین طلسمی است که اقتصاد بریتانیا از زمان بحران مالی جهانی با آن روبه رو شده است و تنها اوج همه گیری را در نظر نمی گیرد.
طبق گزارش رویترز، کارشناسان اظهار نمودند که اقتصاد بریتانیا بعد از کاهش ۰.۲ درصدی تولید در سه ماه منتهی به انتها سپتامبر، وارد رکود می شود. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در ماه گذشته پیش بینی نمود که بریتانیا احیانا شاهد بزرگ ترین کاهش تولید اقتصادی اروپا خواهد بود.
منبع:

1401/09/15
12:51:14
5.0 / 5
305
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه