رئیس اداره بندر و دریانوردی دیّر:

ترانزیت از بندر دیر 100 درصد رشد کرده است

ترانزیت از بندر دیر 100 درصد رشد کرده است به گزارش نیو باکس، بوشهر رییس اداره بندر و دریانوردی دیّر اظهار داشت: از شروع سال جاری تا حالا میزان ترانزیت از این بندر 100 درصد رشد پیدا کرده است.


پورمحمد پنجشنبه ۱۸ خرداد در حاشیه بازید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور همراه با شماری از مسئولان استان بوشهر از بندر دیّر اظهار داشت: در ۲ ماهه امسال همین طور ۴۳ هزار و ۷۴۶ تن کالا در بندر دیر تخلیه و بارگیری شد که با گسترش زیرساخت ها انتظار می رود تا انتهای سال شاهد رشد قابل توجه میزان تخلیه و بارگیری در مقایسه با سال ۱۴۰۱ باشیم.
وی اشاره کرد: در این بندر به عنوان کانون صادرات به کشور قطر تسهیلات ویژه ای برای تجار و بازرگانان پیش بینی شده است که امیدواریم در سایه این حمایت شاهد ارتقا بیش از پیش عملکرد بندر دیر باشیم.
رییس اداره بندر و دریانوردی دیّر افزود: با نگاه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به بندر دیر و چشم انداز روشن افزایش صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و به ویژه قطر، بندر دیر می تواند نقش آفرینی فعالی در این زمینه داشته باشد.
پورمحمد اظهار داشت: پروژه راه اندازی چهار پست اسکله رمپ از آبان سال قبل عملیاتی شده و الان با سرعت بسیار خوبی در حال انجام می باشد.
وی افزود: از مجموع این چهار پست اسکله رمپ ۲ پست آن در هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.
رییس اداره بندر و دریانوردی دیّر تصریح کرد: اجرا پروژه محوطه سازی به مساحت سه هکتار از پروژه های باارزش بندر دیر است که در تسهیل کارهای تخلیه و بارگیری نقش قابل توجهی ایفا کرده است.
منبع:

1402/03/18
15:30:06
5.0 / 5
285
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه