قائم مقام وزارت بازرگانی تونس بر لزوم تقویت روابط بازرگانی با ایران تصریح كرد

قائم مقام وزارت بازرگانی تونس بر لزوم تقویت روابط بازرگانی با ایران تصریح كرد نیو باكس: الجزیره- «هشام بن احمد » قائم مقام وزارت بازرگانی تونس در دیدار حجت الاسلام و المسلمین «مصطفی بروجردی » سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس، بر لزوم تقویت روابط اقتصادی با ایران تصریح كرد.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا و به نقل از صفحه فیس بوك وزارت بازرگانی تونس، هشام بن احمد تصریح كرد دولت این كشور به دنبال تقویت و گسترش روابط همكاری اقتصادی و بازرگانی با كشورهای دوست و در راس آن ها ایران است.
قائم مقام وزارت بازرگانی تونس افزود، روابط اقتصادی و بازرگانی و صنعتی دو كشور باید تقویت شود و گسترش یابد و فرصت های جدیدی برای همكاری های دوجانبه در چارچوب منافع مردم دو كشور تولید شود.
هشام بن احمد در ادامه گفت، دولت تونس طرح ها و برنامه هایی برای فعال كردن همه بخش های اقتصادی و بازرگانی و تولید زمینه های مناسب برای توسعه شاخص های اقتصادی دارد و در این میان خواهان اجرایی شدن توافقنامه های امضا شده و امضای توافقنامه های جدید برای تقویت روابط دو كشور است.
از سوی دیگر سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس هم با اشاره به ظرفیت متنوع و گسترده اقتصادی كشورمان، بر لزوم ارتقاء سطح همكاری ها در همه زمینه های اقتصادی و تجاری تصریح كرد.
این دیدار در چارچوب توسعه همكاری های تجاری میان دو كشور و با هدف زمینه سازی برای برگزاری كمیسیون مشترك تجاری دو كشور انجام شد.
در این دیدار همینطور در مورد افزایش همكاری های دو كشور در بخش های اقتصادی و بازرگانی و تبادل تجربیات در این خصوص بحث و گفت و گو شد.
خاورم **2041**


1396/12/10
18:00:17
5.0 / 5
4898
تگهای خبر: اقتصاد , بازرگانی , توسعه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه