80 پرونده تخلف صنفی در خراسان جنوبی تشكیل شد

80 پرونده تخلف صنفی در خراسان جنوبی تشكیل شد نیو باكس: بیرجند - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشكیل 80 فقره پرونده تخلف از ابتدای طرح نظارتی نوروز 97 در استان اطلاع داد.


به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی داود شهركی اضافه كرد: ارزش ریالی این تعداد پرونده بالغ بر 393 میلیون ریال است كه برای طی مراحل قانونی به اداره كل تعزیرات حكومتی استان ارجاع شده است.
وی با اشاره به اجرای همزمان این طرح در 10 شهرستان استان خاطرنشان كرد: طرح نظارتی ویژه نوروز 97 از ابتدای بهمن ماه سال جاری شروع شد و تا آخر فروردین سال آینده ادامه دارد.
وی به اجرای این طرح نظارتی با محوریت سازمان صنعت، معدن و تجارت و با همراهی سایر دستگاه های مرتبط اشاره نمود و اظهار داشت: تابحال در این طرح بیش از 6 هزار و 569 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی در سطح استان انجام شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اینكه انجام بازرسی های مستمر در قالب گشت مشترك هم صورت می گیرد ادامه داد: در این مدت 84 مورد گشت مشترك با همكاری و حضور سایر دستگاه های متولی در سراسر استان انجام شده است.
وی اظهار نمود: بیشترین تخلفات در مدت اجرای این طرح نظارتی مربوط به درج نكردن قیمت، عرضه كالای قاچاق و گرانفروشی بوده است.
3028


1396/12/16
18:48:52
5.0 / 5
5355
تگهای خبر: تجارت , دستگاه , صنعت , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه