تعداد هواپیماهای باری در فرودگاه پیام افزایش می یابد

تعداد هواپیماهای باری در فرودگاه پیام افزایش می یابد نیو باكس: كرج - مدیر مركز خدمات تجاری بین الملل پیام اظهار داشت كه هم اكنون واردات گوشت توسط 2 فروند هواپیمای باری استاندارد به فرودگاه پیام صورت می گیرد و بزودی تعداد هواپیماهای باری در پیام افزایش می یابد.


مهدی قدم یاری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اضافه كرد: یكی از جدی ترین اقدامات در سالهای اخیر تامین كالاهای اساسی مردم با كیفیت و قیمت مناسب بوده، به همین منظور و با عنایت به كم آبی اخیر و نیاز روز افزون به تامین اقلام پروتئینی، دولت در جهت تعدیل بازار، پشتیبانی از بخش خصوصی با هدف واردات دام و گوشت به كشور را انجام داده است.
وی افزود: مركز خدمات تجاری بین الملل پیام بعنوان یك مركز تخصصی تجارب و سرمایه گذاری در استان البرز و در كشور، ضمن تامین حمل و نقل هوایی كارگو(باری) در فرودگاه پیام، خدماتی سریع و مناسبی را در این خصوص بویژه در زمینه واردات گوشت و دام عرضه كه واردات گوشت و دام تحت نظارت سازمان دامپزشكی كشور به پیام صورت می گرد.
قدم یاری اظهار داشت: پیش از این با حضور اعضای هیأت رئیسه انجمن واردكنندگان فرآورده های خام دامی كشور در پیام، تفاهمنامه همكاری با این مركز در جهت ساماندهی و تمركز در جهت واردات از توانمندی های آن منعقد شد.
وی ادامه داد: با مشاركت بخش خصوصی و با عنایت به شرایط استراتژیك فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، جهت تسهیل و هدایت واردات و صادرات مواد پروتئینی، دارو، میوه و تره بار در طرح در دست اقدام پایانه های فورواردینگ و صادرات بصورت بارانداز به منظور امور بسته بندی، بازرسی كالا، سورتینگ، آماده سازی، كنترل كیفیت و نگهداری كالا را در دستور كار دارد.
مدیر مركز خدمات تجاری بین الملل افزود: اجرای این طرح ظرفیت صادرات استان را به میزان 360 هزار تن افزایش داده و علاوه بر آن باعث اشتغال و توسعه زیرساخت های لازم جهت حمل و نقل هوایی در منطقه می گردد.
وی ادامه داد: سردخانه دومداره و دفاتر تجاری جهت عرضه خدمات سریع و مناسب به تجار و واردكنندگان و صادركنندگان در این طرح پیش بینی شده است.
قدم یاری افزود با عنایت به فعالیت های خوبی كه برای ساماندهی ظرفیت های مختلف بخش باری فرودگاه بین الملل پیام و منطقه ویژه توسط متولیان امر صورت گرفته، استان البرز بعنوان یكی از قطب های اقتصادی كشور در می آید.
گفتنی است فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام یكی از مبادی رسمی واردات و صادرات كالاهای كشور است كه در جنوب غربی كرج قرار دارد و جهت سرمایه گذاری دارای خصوصیات و مزایایی منحصر بفردی است.
7414/1535


1396/12/19
22:17:11
5.0 / 5
4874
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه